Preiļu Galvenājā bibliotēkā VKKF projekta “Tuvāk grāmatai” tikšanās ar rakstniece Agnesi Zarāni

08.04.2022 12:00

Preiļu Galvenā bibliotēka Valsts kultūrkapitāla fonda projekta “Vēl tuvāk grāmatai”  ietvaros rīko pirmo tikšanos. 8. aprīlī  pasākumā “Rāmī” bibliotēkā ciemosies rakstniece Agnese Zarāne.

Agnese Zarāne ir dzimusi Ludzā un dzīvojusi Rēzeknē. Kopš pusaudžu gadiem rakstījusi dzeju un stāstus. Studējusi Rīgā Komunikācijas zinātni, žurnālistiku, strādājusi reģionālajā televīzijā, bijusi preses sekretāre dažādās valsts pārvaldes iestādēs, komunikācijas speciāliste pieaugušo izglītības projektos, taču vienmēr ir aizrāvusies ar rakstīšanu. Šobrīd kopā ar vīru audzina dēliņu.

2019. gadā apgādā “Zvaigzne ABC” izdota Agneses debijas grāmata – stāsts “Slīdošās kāpnes”, 2021. gadā – stāstu krājums “Laba meitene”.

Kuram gan dzīvē nav bijušas situācijas, kad šķiet, ka nav izejas. Kā izrauties no šī bezcerības rāmja, kas tur savā varā un neļauj izkļūt brīvībā? Un ir svarīgi, ja blakus ir cilvēks, kas spēj būt blakus tad, kad visvairāk tas nepieciešams. Stāsti par jaunu cilvēku dzīves šķautnēm, identitātes meklējumiem.

Kas ir šie dzīves rāmji, kur ir drošāk – rāmī vai ārpus tā, kopā ar jauniešiem skaidrosim sarunā ar rakstnieci Agnesi Zarāni 8. aprīlī plkst. 12:00 pasākumā “Rāmī”.

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Informāciju sagatavoja
PGB BLN vadītāja
Solvita Erta

Pēdējās izmaiņas: 05.04.2022.