Stand-up komēdija “Latviešu komiķis”

18.02.2022

Piektdien, 18. februārī stand-up komiķis Maksims Trivaškevičs Aglonas BJBLPC “Strops” plkst. 17.00 un Riebiņu MJIC „Pakāpieni” plkst. 20.00 apmeklētājus iepriecinās ar soloprogrammu „Latviešu komiķis”, kas 2019. gada nogalē piedzīvoja pirmizrādi, un tās ietvaros autors stundas garumā stāstīs savus jaunākos jokus.

Maksims Trivaškevičs ir komiķis ar īpatnēju un oriģinālu humora pasniegšanas veidu, kura dēļ skatītāji nereti smejas līdz asarām, bet viņa iepriekšējā izrāde „Humors pa latviski” nodrošināja kārtīgu smieklu devu un no tā izrietošu C vitamīnu vairāk nekā desmit tūkstošiem skatītāju. Darba laikā Maksims vada humoršoviņu „Stīvais Nemelo”.

Paspējis paviesoties Jāņa Skuteļa „Pusnakts šovā” un „Gandrīz ideālās vakariņās”, ar savu humoru izpelnīties Latvijas specdienestu uzmanību un ar regulārām uzstāšanās reizēm priecējot latviski runājošos gan dzimtenē, gan arī ārzemēs, Maksims beidzot viesosies Preiļu novadā!

Ieeja: bez maksas. Ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un sejas masku.

Pēdējās izmaiņas: 23.01.2022.