Latgales 2021. gada Atklātais čempionāts spiningošanā

28.08.2021 — 29.08.2021
Rušonas ezers

Latvijas Makšķerēšanas sporta federācija informē, ka, nu jau par labu tradīciju kļuvušais “Latgales atklātais čempionāts spiningošanā no laivām 2021” notiks š.g. 28. un 29. augustā Rušona ezerā.

Gleznainais un zivīm bagātais Rušona ezers pulcēs dalībniekus atpūtas bāzē “SILMALAS”. Ar katru gadu dalībnieku pulks aug, konkurence kļūst jaudīgāka un spēcīgāka, bet galvenais šo sacensību mērķis bija, ir un būs – draudzīga atkalredzēšanās, kopā būšana ar copes biedriem un aktīva atpūta uz ūdens.

Par labu garastāvokli sestdien, pēc vakariņām, parūpēsies grupas “Hameleons” solists Ēriks Budevics!

Īpaši labas ziņas daiļā dzimuma pārstāvēm! Ekipāžai, kurā abas dalībnieces ir sievietes – dalība sacensībās BEZ MAKSAS! Svētdienas agrais rīts dalībniekiem sāksies ar gardu kafiju un brokastu maizītēm. Sacensību noslēgumā uzvarētāji tiks godināti ar balvām, ko sarūpējuši ikgadējie un uzticamie sponsori – Eholotes.lv, Salmo Fishing Latvija un žurnāls CopesLietas. Sacensību organizēšanu atbalsta Preiļu Novada Dome, Baltic XL un makšķerlietu veikals Ratter Baits. Sacensības notiks ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid – 19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Atbildīgais par sacensību organizēšanu – Elgasts Dimants. Vairāk info pa tālruni 26619939, https://www.copeslietas.lv/site/ un https://preili.lv/.

Čempionāta Nolikums 2021

Pēdējās izmaiņas: 20.08.2021.