Piedalies aizraujošā spēlē Preiļos

11.04.2021 — 18.04.2021
Preiļu pilsēta

Preiļos šogad Lieldienas aicinām svinēt visu aprīļa mēnesi, tādēļ Preiļu novada Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis aizraujošu spēli – kvestu  “Izej un atrisini” jeb pastaigu ar atjautīgiem krustvārdu mīklas elementiem. Tā patiks kā lieliem, tā maziem gājējiem! Spēle norisinās brīvā dabā un izpildāma jebkurā brīdī.

Dodies pastaigā pa Preiļu pilsētas ielām, mikrorajoniem, atrodi punktus no 1 līdz 24 un meklē atbildes uz krustvārdu mīklas jautājumiem.  Ja vēlies piedalīties arī balvu izlozē, aizpildītas krustvārdu mīklas foto jāatsūta līdz 19.aprīļa plkst.12:00 uz e-pastu tic@preili.lv . Neaizmirsti minēt arī savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, lai varētu sazināties, ja būs laimīgais balvas ieguvējs. Balvas piedāvā SIA Zolva, SIA Arka, Picu bode, zs Tūmeņi un Metāla mākslas galerija NESTER CUSTOM METAL ART GALLERY Preiļos.

Spēles noteikumi, karte, krustvāru mīkla ar jautājumiem pieejami te: www.ej.uz/kvestspreilos.

Esi vērīgs, pievērs uzmanību cipara atrašanās vietai kartē attiecībā pret celiņiem, ēkām, reizēm jāapskatās ap stūri vai otrā pusē utt., lai atrastu īsto vietu, kur meklēt atbildi!

Lai interesanta pastaiga un vērtīgi pavadīts laiks!

Iveta Šņepste
Preiļu novada TIC vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 12.04.2021.