“Mīli savu darbu? – emocionālā labbūtība darba vietā” – korporatīvās sociālās atbildības seminārs uzņēmējiem

23.03.2021 — 31.03.2021

 

Viduslatgales pārnovadu fonds aicina uzņēmējus un citus interesentus piedalīties tiešsaistes seminārā “Mīli savu darbu? – emocionālā labbūtība darba vietā.”

Šobrīd mainās jēdziena „darbs” emocionālais saturs. Daļa no mums strādā mājās, cenšoties to apvienot ar mājas soli, bērnu audzināšanu vai arī cīnoties ar izaicinājumu koncentrēties un nesākt darīt mājas lietas. Daļa no mums iet uz darba vietu kā uz kaujas lauku, daļai darbs ir legāla iespēja kādu laiku pabūt ārpus mājas. Daļai darba šobrīd nav un kā sapnis šķiet laiks, kad vienkārši varēja no rīta iet strādāt. Nebūs pārspīlēts, ja teiksim, ka emocionālā spriedze ir visiem.

Darba devējam, uzņēmuma un darba vadītājam starp citiem izaicinājumiem klāt nācis uzdevums savus darbiniekus, padotos iedrošināt, motivēt, atbalstīt situācijās, kuras agrāk nemaz nepazina.

Lektore Evija van der Beek ir supervizore, profesionāls koučs un biznesa trenere ar 15 gadu pieredzi vadošos amatos starptautiskos uzņēmumos. Viņas profesionālā misija ir sniegt zināšanas, kas palīdz uzlabot labbūtību, samazināt stresu un izdegšanas riskus, apgūstot nepieciešamās sociālās iemaņas, kas uzlabo iesaisti darbā, motivāciju, efektivitāti un samazina konfliktus. Seminārā aplūkosim šādus jautājumus:

  • Kas īstenībā ir labbūtība: personīgā, emocionālā, digitālā labbūtība un kamdēļ tieši šobrīd tas tik svarīgi?
  • Kas ikdienā traucē justies labi? – stress, profesionālais stress, izdegšana.
  • Iekšējo resursu atjaunošanas iespējas.
  • Attieksmes maiņa pret stresu.
  • Konkrētas ikdienā izmantojamas metodes emocionālās labbūtības veicināšanai.
  • Vadītāja loma darbinieku atbalsta pasākumu nodrošināšanā.

Uzņēmēja, konditorejas studijas „Tarte” īpašniece Zane Oja pirms pieciem gadiem īstenoja savu sapni, un nu vada uzņēmumu Jelgavā, kas pazīstams ne tikai kūku mīļotājiem, bet ir izcils piemērs godīgai un sociāli atbildīgai biznesa praksei. Zane dalīsies savā pieredzes stāstā, akcentējot tieši darbinieku labbūtību veicinošo pieeju savā uzņēmumā.

Seminārs notiks 31. martā no plkst. 11:00 līdz 14:30 ZOOM platformā.

Pieteikties semināram šeit: https://forms.gle/zCcrg8petywGzmgr9

 Semināru finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina. Projekta partneri semināru īstenošanā Preiļu novada dome un Līvānu novada dome.

Pēdējās izmaiņas: 22.03.2021.