21. augustā “Very Cool People” kopā ar Edavārdiem, ansi un Kristīni Prauliņu ar jauno koncertprogrammu “Pa Apli” uzstāsies Preiļu pilsētas svētkos

21.08.2020

21. augustā Preiļu pilsētas svētkos būs viena no retajām iespējām dzirdēt Very Cool People, Edavārdu, anša un Kristīnes Prauliņas “Koncertprogrammu Pa Apli”.

“Šis būs viens no šā megaprojekta retajiem koncertiem,” uzsver Elvijs. “Atlicis viens datums šā gada vasarā – ļoti īpašos Preiļu pilsētsvētkos un Oktobrī viens koncerts Siguldā un Rīgā, bet pēc tam katrs no māksliniekiem atkal fokusēsies uz savām solokarjerām”.

2020. gadā martā izdots arī albums ar tādu pašu nosaukumu “Koncertprogramma Pa Apli”. Jaunais albums saucas “Koncertprogramma Pa Apli”, un tā materiāls radās, gatavojoties vairākiem lieliskiem džezfanka grupas “Very Cool People”, souldziedātājas Kristīnes Prauliņas un reperu Edavārdi un ansis kopkoncertiem pērn. Albuma ieraksts tapa “Saulkrasti Jazz” festivālā 2019. gada 16. jūlijā.

Koncertprogrammas tituldziesma kļuva par vienu no atpazīstamākajiem 2019. gada radio hitiem Latvijā. “Kopumā albumā iekļautas 14 kompozīcijas – gan kopīgi no jauna radītas, gan pāraranžētas Edavārdu un anša dziesmas, kurām Kristīne Prauliņa pievienojusi sulīgus piedziedājumus, radot sev raksturīgu “soulīgu” un sirdi aizķerošu skanējumu,” jauno albumu komentē grupas līderis Elvijs Grafcovs, piebilstot: “Dažos skaņdarbos Kristīne kopā ar reperiem pat skaita rīmes!”

Dziesmu tapšanā bez ierastajiem VCP autoriem Elvija Grafcova, Māra Jēkabsona un Andra Buiķa šoreiz debitējis arī Kristaps Lubovs, izstrādājot “Stragls ir liels” koncertversiju. Arī reperi Edavārdi un ansis ķērās klāt VCP skaņdarbiem un pievienoja tiem jaunas rīmes sev raksturīgā manierē. “Rezultātā sanākusi BOMBA!” nekautrējas rezumēt Elvijs.

Preiļos “Very Cool People” uzstāsies savā ierastajā lielajā sastāvā: Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (tenorsaksofons), Kristaps Lubovs (baritonsaksofons), Laura Rozenberga (trombons), Oskars Ozoliņš (trompete), Māris Vitkus un Andris Kauliņš (taustiņinstrumenti), Jānis Olekšs (bass), Andris Buiķis (bungas) un protams lieliskie viesi – reperi Edavārdi un ansis un fantastiskā solmūzikas dīva Kristīne Prauliņa.

Noderīgas saites

Spotify: https://open.spotify.com/album/1nPd0pJtVzqKsMRlcqtXOb?si=eC_PcBahQrOYimZ90_T0Uw
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/156040392

Apple Music: https://music.apple.com/us/album/koncertprogramma-pa-apli-live/1519581169

VCP mājaslapa: http://www.verycoolpeople.org/

Kontakti

VCP menedžments: Elvijs Grafcovs – 29636320, elvijs@verycoolpeople.org
VCP komunikācija: Kaspars Zaviļeiskis – 26593669, kaspars.zavileiskis@gmail.com

Pēdējās izmaiņas: 17.08.2020.