Preiļu novada pašvaldības iestādes piedalīsies Ēnu dienā, kas šogad norisināsies 12. februārī

12.02.2020

Arī Preiļu novada pašvaldības iestādes piedalās Ēnu dienā, kas šogad norisināsies 12. februārī! Piedāvājam ēnu vietas gan pašvaldībā, gan pašvaldības iestādēs u.c.

Ja vēlies uz pāris stundām ieskatīties ikdienas darbos un procesos dažādās iestādēs un profesijās, tad piesakies jau tagad!

Ar visu Preiļu novada pašvaldības un to iestāžu piedāvāto profesiju sarakstu vari iepazīties šeit – https://enudiena.lv/vakances?profession=&organization=&region=79&search=&p=1&sort=default#collapse1. Piesakies tiešsaistē www.enudiena.lv!

Ja ir jautājumi vai nesanāk pieteikties – raksti sintija.anceva@preili.lv vai zvani 28291082.

Nezini, kas ir Ēnu diena?

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Vairāk info: www.enudiena.lv

Sintija Ančeva
Jaunatnes lietu speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 15.01.2020.