3. decembrī Preiļu novada Uzņēmējdarbības centrā bezmaksas seminārs “9 soļi personīgā zīmola izveidē”

03.12.2019

Tu griezies kā vāveres ritenī nemitīgā darba tirgus un produktu/pakalpojumu konkurencē un domā, kā parādīt, ka tieši Tevi jāizvēlas konkrēta pakalpojuma veikšanai, vakantai darba vietai vai ekspertīzes sniegšanai. Nemitīgi uzdod sev jautājumu – kā likt tieši mani izvēlēties?

Sakārtots personīgais zīmols sniedz iespēju izveidot savu unikālo pozicionējumu, kuru Tu vari izmantot savas konkurētspējas stiprināšanai.

Personīgā zīmola eksperte, komunikācijas arhitekte Ilze Rassa tevi iepazīstinās ar 9 pamatsoļiem, kas ir nepieciešami, lai tu izveidotu un koptu savu personīgo zīmolu.

Divu stundu garā seminārā Tu saņemsi atbildes uz jautājumiem:
👣 kas ir un kas nav personīgais zīmols,
👣vai Tev ir personīgais zīmols,
👣 kāds ir Tava personīgā zīmola šībrīža potenciāls,
👣 ko darīt, lai sāktu apzināti to kopt un stiprināt.

Iepazīsi iedvesmojošus piemērus, kā citi veido savu personīgo zīmolu gan biznesa, gan arī profesionālās karjeras attīstībai.

Seminārs noderīgs gan tiem,
👉 kas jau vada savu uzņēmumu,
👉 gan tiem, kas kā pašnodarbinātie pārdod savus pakalpojumus un produktus,
👉gan tiem, kas tikai vēl plāno savu rūpalu un
👉 tiem, kas aktīvi darba tirgū meklē jaunas profesionālas iespējas.

Semināra ietvaros tiks veicināta dalībnieku diskusija, jautājumu uzdošana. Informējam, ka pasākuma norise tiks fotografēta.

Iepriekšēja pieteikšanās:
Mob.tel.: 26636243
e-pasta adrese: ineta.liepniece@preili.lv

Par semināra vadītāju:
Ilze Rassa, komunikācijas arhitekte un personīgā zīmola meistare. Aptuveni divdesmit gadu laikā enerģiski un mērķtiecīgi rūpējusies gan par Baltijas uzņēmumu, to vadītāju, gan Latvijas Valsts prezidenta reputāciju. Darbojusies uzņēmumu vadības grupās un piedalījusies stratēģiskā biznesa plānošanā.
Ilzei ir nacionāla, starptautiska, privātā un publiskā sektora pieredze komunikācijas nozarē. Viņa ir veidojusi un īstenojusi komunikācijas stratēģijas Valsts prezidentam, NATO, Statoil Latvia, NATO samitam Rīgā, AAS BALTA, Rail Baltica un banku sektoram. Viņa ir organizējusi liela mēroga pasākumus kā NATO kandidātvalstu un NATO dalībvalstu samitus Rīgā, ASV prezidenta Buša vizīti Latvijā un radījusi Rail Baltica Globālo Forumu.
Ilze ir apbalvota ar Atzinības krustu, 5. šķiru un LASAP gada balvu “Zelta poga”. Divas reizes bijusi Baltic PR Awards žūrijā.
Vairāk informācijas par personīgo zīmolu: www.ilzerassa.com vai Facebook: @boostyourpersonalbrand

Pēdējās izmaiņas: 21.11.2019.