17. augustā Preiļu parka estrādē koncertprogramma „Mīlestība”

17.08.2019

17. augustā plkst. 20.00 Preiļu parka estrādē PREIĻU PILSĒTAS SVĒTKI!

Koncertprogramma „Mīlestība”
Programmā iekļauti skaistākie fragmenti no latviešu komponistu mūzikliem, rokoperām un muzikālajām izrādēm. Koncertā piedalās Latvijas Nacionālā teātra aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis un Raimonds Celms, Dita Lūriņa -Egliena, Egils Melbārdis, kuri dziedās gan solo, gan duetos un dažādās citās kombinācijās.

Koncertā skanēs fragmenti no Raimonda Paula mūzikliem „Meža gulbji”, „Māsa Kerija” un izrādēm „Īsa pamācība mīlēšanā”, „Leģenda par Zaļo Jumpravu”, „Leo. Pēdējā bohēma”, Jāņa Lūsēna rokoperām „Indriķa hronika” un „Sfinksa”, Valda Zilvera un Jura Hirša muzikālās izrādes „Bāskervilu leģenda”, Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas „Adata” un mūzikla „Vadonis”, Imanta Kalniņa mūzikas izrādei „Lilioms”, Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles „Tobāgo!”, kā arī Mārtiņa Brauna izrādes „Mauglis” u.c.

Par pavadījumu un aranžijām gādā speciālais mūziklu orķestris Raimonda Macata (taustiņi) vadībā: Mārcis Auziņš (ģitāra), Norberts Skraucis (basģitāra) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

IEEJA BRĪVA.

Pēdējās izmaiņas: 05.08.2019.