No 3. līdz 27. aprīlim Preiļu Galvenajā bibliotēkā skatāma Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja ceļojošā izstāde “Garīgā veselība”

03.04.2019 — 27.04.2019

Līdz 27.aprīlim Preiļu Galvenajā bibliotēkā apskatāma Eiropas sociālā fonda projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi”  Nr. 9.2.4.1/16/I/001 ietvaros organizētā Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja ceļojošā izstāde “Garīgā veselība”.

Izstādes mērķis ir, sasaistē ar temata vēsturiskajiem aspektiem, veicināt sabiedrības izpratni par garīgo veselību, veselīga dzīvesveida nozīmi depresijas profilaksē, riska faktoriem, kas nelabvēlīgi ietekmē garīgo veselību, kā arī pievērst iedzīvotāju uzmanību savai un līdzcilvēku garīgajai veselībai. Ceļojošās izstādes mērķauditorija ir vecāko klašu skolēni un pieaugušie.

Izstādes ietvaros 24. aprīlī plkst. 14.00 Preiļu Galvenajā bibliotēkā notiks ārsta psihiatra lekcija “Psihoemocionālā veselība, kas jāņem vērā senioriem”.

Lekcijas mērķis ir veicināt zināšanas par to, kā depresīvi garastāvokļa traucējumi ietekmē cilvēka kopējo veselību, darba un dzīves kvalitāti, izpratni par to, kā atpazīt, kad garastāvokļa traucējumi kļūst par veselības traucējumu, kad un kādēļ jāvēršas pēc medicīniskas palīdzības, kā arī sniedz praktiskus ieteikumus, ko darīt, lai izvairītos no depresijas. Lekciju sagatavojuši Veselības centra Vivendi speciālisti. Lekcija ir bez maksas.

Laipni aicināti visi interesenti!

Pēdējās izmaiņas: 10.04.2019.