16. martā Preiļos norisināsies bezmaksas konsultācijas par locītavu sāpēm

16.03.2019

Ikviens iedzīvotājs, kurš sastapies ar locītavu sāpēm un problēmām, ir aicināts pieteikties speciālista bezmaksas konsultācijām, kas 16. martā sociālās iniciatīvas “Par veselām locītavām” ietvaros tiks organizētas Preiļu poliklīnikas telpās Raiņa bulvārī 13.

Konsultācijām aicinām pieteikties no 4. marta, zvanot pa tālruņa numuru 20054758 darba dienās laikā no 13.00 līdz 16.00. Vietu skaits konsultācijām ir ierobežots.

“Locītavu sāpes ir aktuāla problēma, ar kuru saskāries teju ikviens, un nereti, problēmai ieilgstot un pastiprinoties, cilvēkam tiek laupītas darbaspējas un dzīvesprieks, pasliktinās dzīves kvalitāte,” saka traumatologs Mārtiņš Reteris. “Latvijas sabiedrībā locītavu sāpes piemeklē arvien jaunākus cilvēkus, radot hroniskas problēmas, līdz ar to nepieciešams vairāk runāt par risinājumiem, cilvēkus mudinot jau laikus vērsties pie speciālistiem un rūpēties par savu veselību.”

Sociālās iniciatīvas “Par veselām locītavām” mērķis ir izglītot Latvijas iedzīvotājus par veidiem un iespējām, kā cīnīties ar locītavu sāpēm un problēmām, kā arī aicināt laikus vērsties pēc palīdzības pie speciālista, lai saņemtu atbilstošu ārstēšanu un atrisinātu problēmu ilgtermiņā.

Papildu informācija:
Dagne Dāboliņa

“P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
E-pasts: dagne.dabolina@prae.lv

Pēdējās izmaiņas: 01.03.2019.