Ghetto Football dodas uz futbola enerģijas piepildīto Daugavpili!

30.06.2018

Sestdien, 30. jūnijā, Daugavpilī visas dienas garumā noskaidrosies ne vien laikapstākļi Latvijas teritorijā, bet arī labākie ielu futbolisti trešajā Ghetto Football izbraukumā. Vienības laukumā (Rīgas iela 22) no plkst. 13:00 tiks dots starts komandu reģistrācijai, bet pats turnīrs sāksies plkst. 14:00. Pasākuma līdzjutējiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kas ir domātas gan kā pieaugušajiem, tā arī bērniem. Neatkarīgi no meistarības līmeņa ikvienam tiek dota iespēja piereģistrēt savu komandu vienā no trim vecuma grupām (U13, U16 un 17+), atbilstoši savai vecuma kategorijai.

Latvija, ielu futbola kultūru pārņēmusi no Eiropas tradīcijām un jau astoto gadu pēc kārtas rīko pasākumus Latvijas teritorijā visas vasaras garumā. Pateicoties ātrai, dinamiskai un ļoti aizraujošai spēles gaitai, ielu futbols spēj ar katru gadu piesaistīt arvien lielāku auditoriju gan kā spēlētāju, tā arī līdzjutēju vidū. Tieši ielu futbols ir devis zīmīgu startu vairākiem futbolistiem, kuri šobrīd pārstāv telpu un lielā futbola klubus. Varbūt tieši cītīga darba rūdīti un neskaitās mīlestības vadīti, tieši Latvijas ielu futbolisti ir divkārtējie Europas ielu futbola čempioni.

Paralēli ielu futbola turnīram, ikvienam būs iespēja piereģistrēties individuālā Panna 1vs1 turnīram. “Panna 1vs1” formātā mazā ierobežotā laukumā ar maziņiem vārtiņiem sacenšas divi futbolistu, kuru mērķis izsist bumbu starp pretinieka kājām. Spēle ilgst divas minūtes, taču tā var beigties arī priekšlaicīgi – brīdī, kad vienam no konkurentiem izdodas sasniegt iepriekš aprakstīto “pannas” situāciju vai arī gūt trīs vārtus. Ja spēlei atvēlētais laiks beidzas neizšķirts, tad cīņa turpinās papildlaikā līdz pirmajam vārtu guvumam vai “pannai”.

Noteikumi ir pavisam vienkārši un saprotami:

–      Cilvēku skaits komandā – 3 laukumā un 1 maiņā
–      Vienas spēles ilgums – 6 minūtes
–      Spēlētāju maiņu skaits ir neierobežots.
–      Vārtos var spēlēt ikviens no laukumā esošajiem spēlētājiem, ar nosacījumu, ka rokas netiek izmantotas.

Dalības maksa U13 un U16 komandām sastāda seši eiro, bet 17+ tie ir desmit eiro. Katram spēlētājam pirms turnīra ir jānoformē spēlētāja licence viena eiro vērtībā, kas jāiegādājas vienreiz un der visai sezonai visiem sporta veidiem, ietverot sevī vairākas atlaides. Dalība Panna 1vs1 turnīrā ir bez maksas.

Savukārt paralēli spēlēm ikvienam pasākuma dalībniekam un līdzjutējam būs lieliska iespēja izbaudīt dažādas aktivitātes:

–      Izaicināt draugus Ghetto Panna 1vs1;
–      Pārbaudīt sevi uz precizitāti Foot Darts atrakcijā;
–      Apspēlēt labāko draugu FIFA 18 uz PlayStation spēļu konsoles;
–      Izbaudīt galda futbola azartu.

Atrakcijas ir bez maksas.

Ieeja skatītājiem ir bez maksas.


Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.