SIA “Dēkaiņi”

Preiļu novadā aktīvā tūrisma jomā savu darbību ir uzsākusi SIA “Dēkaiņi”. Mēs piedāvājam pakalpojumus ūdenstūristiem un velotūristiem – inventāra nomu un maršrutu sastādīšanu pēc klienta vēlmēm. Aktīvi strādājam pie velomaršrutu un ūdenstūrisma maršrutu izstrādes. Uzņēmuma misija ir popularizēt Latgales sniegtās iespējas aktīvā tūrisma jomā un ieinteresēt potenciālos klientus apmeklēt Latgali.

SIA “Dēkaiņi” darbojas Latgales vietējie iedzīvotāji, aktīvi ūdens un velo tūrisma entuziasti, kuri ļoti labi pārzina reģiona tūrisma infrastruktūru, dabas un kultūrvēsturiskos apskates objektus, ir izstrādājuši jaunus un iespēju robežās apkopojuši jau esošos ūdens un velo tūrisma maršrutus. Darbs pie jaunu tūrisma maršrutu izstrādes, to apsekošanas dabā joprojām turpinās.

Mūsu rīcībā ir “Viking”, “Alba” un “Renda” kanoe laivas, kas nokomplektētas ar diviem TNP 702 airiem, kuru garums ir 230 cm, un Jūsu augumam un svaram atbilstošām “Delfin” drošības vestēm! Klientiem varam piedāvāt arī ūdensnecaurlaidīgus maisus, lai Jūsu mantas būtu sausumā un drošībā!

Velotūristiem piedāvājam SCOTT, MERIDA, HASA un FOCUS kalnu velosipēdus, aprīkotus ar dubļusargiem, bagāžniekiem un velosomām. Dodoties ceļā, nodrošināsim Jūs ar ķiverēm, remintkomplektu un rezerves kamerām. Velosipēdus var izvēlēties atbilstoši Jūsu augumam.

Ja ceļojumā Jums ir nepieciešams zinošs pavadonis, tad to mēs Jums piedāvāsim, un viņš Jūs droši izvedīs pa Latgales ezeriem, upēm un ceļiem. Iespēju robežās nodrošinām arī ar citu tūrisma inventāru-teltīm, paklājiņiem un guļammaisiem.
Lai būtu ērtāk, klients pie mums var ierasties savā automašīnā, ko novietosim drošā stāvvietā atkarībā no izvēlētā maršruta. Tālāk ceļotāji ar mūsu transportu tiks nogādāti maršruta sākumā un pēc finiša atvesti atpakaļ.

Ja Jums ir radušies jautājumi – zvaniet +371 26442535, rakstiet dekaini@inbox.lv vai meklējiet sīkāku informāciju mājas lapā www.dekaini.lv

Pēdējās izmaiņas: 08.10.2019.