Radošās muzicēšanas studija „Jandāliņš”

Lai veicinātu bērnu un jauniešu iesaistīšanos mūzikas kultūras mantojuma apzināšanā, mūsdienu mūzikas apguvē un integrēšanos sabiedrības kultūras dzīves norisēs (iesaistīšanos orķestra, kora, dažādu mazāku  kolektīvu darbībā u.c. aktivitātēs), nepieciešams attīstīt elementārās muzicēšanas prasmes. Jādod bērniem un jauniešiem iespēja, pieejamā veidā apgūt mūzikas valodas pamatelementus, dažādu mūzikas instrumentu spēles tehniku, kā arī vienkāršu skaņu rīku un mūzikas instrumentu izgatavošanu. Šīs prasmes arī dod pozitīvu impulsu bērnu un jauniešu dažādu veidu radošai pašizpausmei (arī jomās, kas nesaistās ar mūziku).

Radošās muzicēšanas studija „Jandāliņš” aicina uz nodarbībām
pirmsskolas vecuma bērnus 3 – 6 gadi,
1. – 4. klašu skolēnus
5. – 9. klašu skolēnus

Grupu nodarbībās līdz desmit dalībniekiem būs iespēja  elementārā līmenī apgūt dažādus mūzikas instrumentus sākot no vienkāršiem skaņu rīkiem līdz sarežģītākiem instrumentiem kā klavieres, akordeons, melodions, ukulele, marimba u.c., iemēģināsim roku arī dažādu instrumentu izgatavošanā. Ar pašiem mazākajiem neaizmirsīsim arī par dziesmu, deju un rotaļu.

Darbosimies visos muzikālās attīstības virzienos. Nosacītie četri virzieni (kustību spēles, dziedāšana, klausīšanās, instrumentu spēle) mijiedarbojas, papildina viens otru un kopā veido studijas dalībniekam bagātu muzikālo pieredzi. Ar aktīvu bērna līdzdalību, kas balstīta uz interesi un patiku, nodarbības sniedz nepieciešamās prasmes un prieku.

Nodarbības notiks divas reizes nedēļā. Pirmās nodarbības plānojam jūlijā (grupu atveram, ja piesakās vismaz pieci dalībnieki).

Tāpat tiek piedāvātas individuālās nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem nopietnākai klavieru vai akordeona apgūšanai.

Lai ko tu izvēlies, vecumam un priekšzināšanām nav nozīmes.

Vairāk informācijas pa tālr. 29721975, 28469255

Pēdējās izmaiņas: 08.10.2019.