Aizvadīta Preiļu novada Pensionāru biedrības kopsapulce

03.10.2022.

17. septembrī Preiļu 1. pamatskolā tika organizēta Preiļu novada Pensionāru biedrības kopsapulce par aktuālajiem un šī brīža svarīgajiem jautājumiem. Preiļu novada domes priekšsēdētājs Ārijs Vucāns klātesošajiem paskaidroja par gaidāmo apkures sezonu, siltuma nodrošināšanu. 13. Saeimas deputāts, Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Atis Zakatistovs sīki pastāstīja par finanšu jautājumiem, kuri tiek risināti valsts mērogā. Pensionārus uztrauc straujais cenu kāpums pārtikas produktiem, elektrības un gāzes sadārdzinājums. Ieteica taupīt visās lietās, jo gads solās būt smags. Valdība arī turpmāk rūpēsies par pabalstiem valsts iedzīvotājiem.

Par savu darbu pastāstīja pašvaldības deputāte Maruta Plivda un novēlēja senioriem tikpat aktīvu turpmāko darbu. “Katra jauna diena, lai nāk pie jums kā jauna cerība, jauns solījums, jauna ticība, jauna enerģija un jauna sajūsma,” tā novēlēja M.Plivda.

SIA “Preiļu slimnīca” priekšsēdētāja Skaidrīte Žukova akcentēja jautājumus par veselības aprūpi, par lielajiem remontdarbiem, kurus plāno pabeigt novembrī, par to, ka līdz jaungadam nekādas reorganizācijas nenotiks, un slimnīcai saglabāsies iepriekšējais statuss.

Aldis Adamovičs informēja par valdības rūpēm par katru pensionāru un par sakārtotajiem ceļiem. Novēlēja visiem stipru veselību.

Preiļu novada Pensionāru biedrības revidente Valentīna Kudiņa atskaitījās par finanšu darbību 2021. gadā un atkārtoti tika ievēlēta par revidenti.

Preiļu novada Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Marija Briška savā atskaitē informēja par veikumu pandēmijas laikā, par darbiem 2021. gadā. Esam piedalījušies starptautiskajos projektos, kur prezentējām savu darbu. Sadarbība ar Anglijas pilsētas Lidsas senioriem, ar Latvijā organizētajiem projektiem “Palīdzi sev, palīdzi citiem!” un “Viegli palīdzēt”. Piedalīšanās TV raidījumos, intervijas Latvijas radio 1., 2.,4., sniegti bezmaksas pakalpojumi  frizētavā. Turpinās akcija “Nāc, parunāsim!”, praktisks un morāls atbalsts ukraiņiem, un citi lieli un mazi darbi un darbiņi.

Kopsapulces dalībnieki atzinīgi novērtēja biedrības darbu.

Preiļu novada
Pensionāru biedrības valde

Pēdējās izmaiņas: 18.10.2022.