Preiļu novada BJSS volejbola nodaļas meitenes aktīvi piedalījušās sacensībās

23.09.2020.

Pēc karantīnas atcelšanas vasarā, jūlijā un augustā, notika sacensības volejbolā, gan pludmales, gan klasiskajā. Aktīvi piedalījās arī Preiļu novada BJSS volejbola nodaļas audzēknes.

Divi posmi notika Vasaras spēlēs volejbolā: viens Gulbenē, otrs Jelgavas novada Līvbērzē. Mūsu sporta skolu pārstāvēja 4 komandas – pa vienai U11 (2009. dz.g. un jaun.) un U13 (2007. dz.g. un jaun.) grupās, un divas U15 grupā (2005. dz.g. un jaun.). Iespēju spēlēt lielajā 16 stiprāko komandu finālā izcīnīja 2 komandas – U11 grupā “Mellenītes” (Evelīna Leikuče, Estere Šņepste un Alīna Parfjonova) un U15 grupā “Cerība” (Amanda Regute, Evelīna Kokoriša, Enija Rumaka un Megija Rumaka).

“Cerība” savā grupā izcīnīja godalgoto 3. vietu, bet “Mellenītes” – 4.vietu.

Vairākās grupās Preiļu novada BJSS tika pārstāvēta Latvijas jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā. Labākie šīs sezonas sasniegumi bija U16 grupā – 1. vieta Amanda Regute/ Loreta Kirilova (Cēsu PSS) un 4. vieta U18 grupā Zaiga Kalvāne/Amanda Regute.

Jau trešo gadu pēc kārtas Rīgas pilsētas centrā norisinājās “Rīgas pludmales volejbola nedēļa”. No 25. līdz 27. augustam noritēja jauniešu turnīri, kuros piedalījās tās komandas, kas iepriekš bija kvalificējušās fināla turnīriem. U16 grupā 3. vietu izcīnīja Evelīna Kokoriša / Enija Rumaka.

Inta Rumaka,
Preiļu novada BJSS volejbola trenere 

Pēdējās izmaiņas: 23.09.2020.