Dāvini ziedojot – aicina atbalstīt bērnus no SOS audžuģimenēm

06.12.2019.

Gatavojoties gada sirsnīgākajiem svētkiem, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija aicina piedalīties labdarības akcijā “Dāvini ziedojot!”, kas paredz Ziemassvētkos izvēlēties dāvanu ar īpašu vērtību – ziedot dāvanai paredzēto summu vairāk nekā 1200 bērniem, kuri aug SOS bērnu ciematu atbalstītajās audžuģimenēs, un par katru ziedojumu vērtībā virs 10 eiro saņemt “Labo nodomu šokolādi”, ko svētkos uzdāvināt saviem tuviniekiem vai sadarbības partneriem.

Labdarības akcija norisināsies tirdzniecības centra Alfa 1. stāvā (pie Informācijas centra) no šā gada 6.decembra līdz 24.decembrim. Visi ienākumi šīs labdarības akcijas ietvaros 100% apmērā tiks novirzīti Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: “Esam pateicīgi t/c Alfa par iespēju jau otro gadu pēc kārtas īstenot labdarības akciju “Dāvini ziedojot!” SOS ģimeņu un audžuģimeņu bērnu atbalstam. Audžuģimenēs un SOS ģimenēs aug bērni, kuri dažādu iemeslu dēļ ir zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi. Ikvienam no šiem bērniem ir savs, bieži vien ļoti sāpīgs, dzīves stāsts, bet visus viņus vieno ilgas pēc gādīgas ģimenes, kurā būt piederīgiem un droši pieaugt. Ikviens mūsu akcijas atbalstītājs palīdzēs veicināt šo bērnu harmonisku attīstību.”

“Sirds siltums un sirsnīgs smaids ir jaukākais, ko varam gūt no Ziemassvētkos saņemtām dāvanām. Akcija “Dāvini ziedojot” t/c Alfa sniedz iespēju šīs patīkamās emocijas ar mūsu klientu starpniecību dāvāt vienlaikus gan tuviniekiem, gan SOS Bērnu ciemata gādībā esošajiem bērniem. Mēs ticam, ka īpaši veidotā “Labo nodomu šokolāde” rosinās arī dāvināšanas prieku!” stāsta t/c Alfa vadītāja Liene Apine.

Pagājušajā gadā divdesmit dienu laikā Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas labdarības akcijā t/c Alfa  tika savākti 6942,28 eiro bērnu atbalstam. Arī šajos Ziemassvētkos iedzīvotāji tiek aicināti izvēlēties dāvanu ar pievienoto vērtību, un, veicot dāvanas saņēmēja vārdā ziedojumu, kā apliecinājumu par to uzdāvināt viņam labdarības akcijā iegūto īpašo kārumu – “Labo nodomu šokolādi”.  Tā ir iespēja arī uzņēmējiem svētkos, darot labus darbus, pārsteigt savus tuviniekus un sadarbības partnerus, tādējādi kopā atbalstot jaunās paaudzes, kam dzīvē iet grūtāk, labklājību Latvijā. T/c Alfa un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija būs pateicīga par katru noziedoto naudas vienību, taču, lai saņemtu “Labo nodomu šokolādi”, ziedojumam jābūt vismaz 10 EUR vērtībā.

Labdarības akciju atbalsta: t/c “Alfa”.
Tēmturis sociālajos tīklos: #dāviniziedojot
Publicitātes fotogrāfijas (Toms Uļjanovs): https://failiem.lv/u/fpuxham4

Par SOS bērnu ciematiem

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrus “AIRI vecākiem” vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), divās integrētajās SOS ģimenēs, kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 130 bērni un jaunieši no visas Latvijas. Kopumā visās SOS bērnu ciematu īstenotajās atbalsta programmās gada laikā palīdzību saņem vairāk nekā 1200 bērni. Savu darbu SOS ģimenes var veikt tikai pateicoties atsaucīgu uzņēmumu un labas gribas cilvēku atbalstam.

Papildu informācijai:

Dace Dzedone
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Tālr. 26556163
E-pasts: dace.dzedone@sosbca.lv
Vairāk par SOS bērnu ciematiem: www.sosbernuciemati.lv

Pēdējās izmaiņas: 06.12.2019.