Preiļu džudisti veiksmīgi startē starptautiskā turnīrā

19.11.2019.

16. novembrī Preiļu džudo kluba “Jaunība LV” sportisti piedalījās 19. starptautiskajā džudo turnīrā “K.Keerak Children’s Judo Day”, kas norisinājās Igaunijas pilsētā Tartu.

Preiļu džudo treneris Aleksejs Sapegins pavēstīja, ka čempionāts pulcējis vairāk kā 600 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas, Krievijas un Kipras.

Mūsu kluba audzēkņi sīvajā konkurencē apliecināja savas spējas, kā rezultātā izcīnīja godalgotas vietas. Savā vecuma un svara kategorijā nepārspēta palika un mājup ar zelta medaļu pārbrauca Sofija Gžibovska. Puišu konkurencē godalgotajā 2. vietā savā grupā ierindojās Dāvids Verze un Iļja Volkovs. Labus rezultātus turnīrā uzrādīja Roberts Gžibovskis, izcīnot 5.vietu, un Mārcis Madelāns, ierindojoties 7. pozīcijā.

Apsveicam sportistus un viņu treneri ar sasniegumiem un novēlam tikpat izdevušos turnīrus arī turpmāk!