Preiļu 1. pamatskolas projekts ieguvis eTwinning Eiropas kvalitātes sertifikātu

04.11.2019.

Kā katru gadu, arī šoruden veiksmīgākie eTwinning projekti visā Eiropā tiek apbalvoti ar eTwinning Eiropas kvalitātes sertifikātu. No Latvijas eTwinning Eiropas kvalitātes sertifikātu saņem 40 projekti, kas īstenoti iepriekšējā mācību gadā. Un viens no tiem arī Preiļu 1. pamatskolas Nordplus projekts “Wonders in the country of science” https://etwinning.lv/sveicam-etwinning-eiropas-kvalitates-sertifikatu-ieguvejus-3/?fbclid=IwAR1LCcdtElUnSk7-wYovHoXVB6n_joFZ7n2owM_wf19s4-IJ0zrFuBlB8tU sadarbībā ar Dānijas, Lietuvas, Norvēģijas un Islandes skolām.

Projektā darbojās Preiļu 1. pamatskolas skolotājas Laila Vibornā, Ilze Broka, Iveta Belousova, Lolita Adamoviča un skolēni no 4.c un 5.c klases.

Projekta mērķis bija bērnu ieinteresētība apkārtējā vidē caur dažādiem izzinošiem un interesantiem eksperimentiem.

Skolēni veica eksperimentus dabaszinībās un viss paveiktais darbs tika atspoguļots eTwinning vidē.

Apsveikums no eTwinning Team:
“Apsveicam! Jūsu skola ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātu par lielisko darbu ar eTwinning projektu “Wonders in the country of science”. Tasnozīmē, ka jūsu darbs, jūsu skolēnu darbs un jūsu skola ir atzīta visaugstākajā Eiropas līmenī. Tā rezultātā jūs saņemsiet sertifikātu, kuru varat pievienot savai interneta mājaslapai un izstādīt savas skolas slavas zālē. Turklāt jūsu projekts tiks izrādīts īpašā Eiropas Portāla vietā pēc adreses www.etwinning.net. Vēlreiz apsveicam jūs par šo unikālo sasniegumu.”

Laila Vibornā,
Preiļu 1. pamatskolas skolotāja

Pēdējās izmaiņas: 04.11.2019.