Džudo sportistiem aizvadīts kārtējais turnīrs

29.10.2019.

No 25. oktobra līdz 27. oktobrim Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās IV starptautiskais džudo turnīrs “Dinaburgas kauss 2019”.

Sportisti sacentās vairākās kategorijās. Preiļu jaunos džudistus pārstāvēja pieci sportisti. Preilieši cīnījās godam, parādot pašu labāko, kas apgūts treniņos.

Iļja Volkovs izcīnīja 1. vietu, 2. ietā – Roberts Gžibovskis, 3. godpilnajā vietā ierindojās Dāvids Verze. Mārcis Madelāns un Iļja Lavrenovs sacensībās izcīnīja 5. vietu.

Džudo kluba “Jaunība LV” treneris Aleksejs Sapegins atzina, ka turnīrs kopumā bija diezgan spēcīgs. Tika pārstāvēti sportisti no vairākām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Arī turpmāk jaunie sportisti piedalīsies starptautiskos turnīros. Tā kā sacensību ir daudz, preilieši priekšroku dod tiem turnīriem, kuros piedalās vairāku valstu pārstāvji, lai pēc iespējas sīvākā konkurencē varētu izbaudīt paši savu izaugsmi un noskaidrotu vājākās vietas, kuras jāattīsta.