Noslēdzies Preiļu novada čempionāts galda tenisā

07.10.2019.

28. septembrī Preiļos tika aizvadīta trešā un noslēdzošā kārta Preiļu novada atklātajā individuālajā čempionātā galda tenisā.

Sacensību galvenais tiesnesis Voldemārs Limans pavēstīja, ka turnīrs tradicionāli norisinās trīs kārtās ar mērķi popularizēt galda tenisa sporta veidu un dot iespēju Preiļu novada galda tenisistiem sacensties ar citu Latvijas novadu, pilsētu un ārvalstu sportistiem. Sacensību katra no kārtām ir pulcējusi dažādu dalībnieku skaitu, kopā pa visām kārtām čempionātā piedalījušies 60 galda spēles lietpratēji no Rīgas, Alojas, Mazsalacas, Aizkraukles, Ogres, Kokneses, Madonas, Jēkabpils, Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, Līvāniem, Preiļiem, kā arī Lietuvas (Utena, Rokišķi, Zarasai).

Čempionātā vīriešu konkurencē kopvērtējumā godalgoto 1. vietu izcīnīja lietuvietis Osvaldas Juodelis, aiz sevis attiecīgi atstājot Denisu Vasiļjevu no Rēzeknes un daugavpilieti Juriju Šmagru.

Jāatzīmē, ka čempionāta kopvērtējumā teicamus rezultātus uzrādīja un uzreiz aiz godalgoto pirmo trīs vietu ieguvējiem ierindojās četri preilieši – Aleksandrs Pahomovs, Romāns Streļčuks, Ainārs Mūrnieks un Raimonds Mūrnieks.

Grupā 40 gadi un vecāki 1. vietu ieguva Edgars Pikšteins no Aizkraukles, 2. vietā ierindojās lietuvietis Arūnas Petruškevičius, 3. vietā – Uldis Rukmanis (Daugavpils).

Grupā 50 gadi un vairāk 1. vietā Mindaugas Šedys (Lietuva), 2. vietā jēkabpilietis Aivars Kokins, 3. vietā – Andris Krūmiņš (Jēkabpils).

Grupā 60 gadi un vairāk 1. vietu izcīnīja Bruno Losāns no Rēzeknes, 2. vietā ierindojās rēzeknietis Andrejs Rešetņikovs, 3. vietu ieguva Viktors Martinovs (Preiļi). Pavisam nedaudz veiksmes līdz kāpšanai uz goda pjedestāla pietrūka preilietim Voldemāram Limanam, kurš ierindojās 4. vietā.

Sieviešu konkurencē par čempionāta vislabāko tika godināta preiliete Diāna Afanasjeva, kura aiz sevis atstāja rēzeknieti Lindu Ladusi un daugavpilieti Veru Gurtajuti.