Uzstādīti jauni rotaļu elementi aktīvās atpūtas zonā pilsētas pludmalē

03.10.2019.

Prioritārā secībā Preiļu pilsētā turpinās bērnu laukumu labiekārtošana, un septembra mēneša izskaņā Preiļu pilsētas aktīvās atpūtas zonā ir uzstādīti divi jauni rotaļu elementi. Turpmāk pludmales teritorijā pie jau esošās rotaļu laukuma infrastruktūras mazākajiem preiliešiem par prieku ir pieejams lielais karuselis un batuts.

Elementi uzstādīti, pateicoties iegūtajai naudas balvai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Atgādinām, ka saņemtās naudas balvas ietvaros pilsētā šogad ir labiekārtoti bērnu rotaļu laukumi pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa” (Celtnieku ielā 10a un Mehanizatoru ielā 4), papildināti rotaļu elementi rotaļu laukumā Pils ielā, kā arī izbūvēta jauna aktīvās atpūtas zona pie mākslīgā futbola stadiona Kooperatīva ielā 3.

Veidojot vides uzlabošanu ģimenēm ar bērniem arī turpmāk pašvaldībā tiks turpināta rotaļu laukumu, kas atrodas uz pašvaldībai piederošas zemes, uzturēšana un labiekārtošana, kā arī iespēju robežās esošie rotaļu laukumi tiks papildināti ar jauniem rotaļu elementiem.

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

 

Pēdējās izmaiņas: 03.10.2019.