Preiļu Galvenā bibliotēka aicina uz konsultācijām par e-pakalpojumiem akcijā “Dienas bez rindām 2019”

27.09.2019.

Preiļu Galvenā bibliotēka ir iesaistījusies akcijā “Diena bez rindām 2019”, kas norisinās no 30. septembra līdz 4. oktobrim, un aicina uz konsultācijām par e-pakalpojumu izmantošanu.

Bibliotēkā pieejamas konsultācijas par:

  • Preiļu reģiona bibliotēku kopkatalogu;
  • e-grāmatu bibliotēku 3td.lv;
  • e-parakstu (bibliotēkā ir pieejams eID karšu lasītājs un nepieciešamā programmatūra dokumentu eParakstīšanai);
  • e-adresi;
  • valsts un pašvaldības iestāžu pakalpojumiem portālā latvija.lv.

Bibliotekāri ir īpaši apmācīti digitālie aģenti, kas pastāstīs un parādīs, kā darboties e-vidē, saņemt e-pakalpojumus un atbildēs uz jautājumiem, kādi e-pakalpojumi pieejami, kas nepieciešams, lai lietotu e-pakalpojumus, kur tos atrast, kā pieteikt, kā saņemt atbildi utt.

Akcijas laikā līdz 6. oktobrim ikviens tiek aicināts piedalīties e-pakalpojumu viktorīnā, kas pieejama portālā mana.latvija.lv, kļūt par erudītāko e-pakalpojumu pārzinātāju un laimēt balvas!

Akcija notiek jau sesto reizi un šogad tajā piedalās vairāk nekā 340 valsts un pašvaldību iestādes un to filiāles visā Latvijā. Sev tuvāko digitālo aģentu var atrast Digitālo aģentu kartē. Akciju “Dienas bez rindām 2019” organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar iestādēm, pašvaldībām un bibliotēkām visā Latvijā.

Pēdējās izmaiņas: 27.09.2019.