Brauciens uz Eiropas sirdi – Briseli

18.09.2019.

Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere kopā ar savu komandu no 10. septembra līdz 11. septembrim bija noorganizējusi ekskursiju uz Briseli Latvijas aktīvākajiem sabiedrības cilvēkiem no daudziem republikas novadiem. 27 cilvēku pulkā bija arī mūsu – Preiļu novada ļaudis: Marija Briška – novada pensionāru biedrības priekšsēdētājas vietniece, mediķes – Valentīna Dzene un Valija Strode, kā arī Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktors Edgars Vaivods.

Satraukumu pilns likās lidojums ar lidmašīnu. Agrā celšanās, agrais lidmašīnas reiss, tomēr nekas nespēja aizēnot ceļošanas prieku un mērķus.

Briselē bija iespēja iepazīties ar Eiropas Parlamenta darba specifiku, apskatīt plenārsēžu zāli, iespēju darboties deputātes darba kabinetā. Patika Eiropas Vēstures nama apmeklējums, Briseles pilsētas apskate, fotografēšanās. Protams, arī brīnišķīgie, atsaucīgie un atraktīvie deputātes Inese Vaideres palīgi – Arnolda kungs, Beāte un citi.

Valentīna Dzene atzina, ka abas dienas tika pavadītas jauki un pavisam citādi. Patika absolūti viss, un pārsteidza I.Vaideres sirsnība un vitalitāte.

Edgars Vaivods secināja: “Jau piecpadsmit gadus Latvija ir Eiropas padomes pilntiesīga locekle. Mēs jau četras reizes esam ievēlējuši savus pārstāvjus Eiroparlamentā. Jāsaka, ka īsta priekšstata par viņu darbu man nebija, bet, pateicoties I.Vaideres kundzes uzaicinājumam apmeklēt Eiroparlamentu, radās sapratne par šo svarīgo un atbildīgo darbu”.

Preiļu novada delegācija izsaka sirsnīgu pateicību  I.Vaideres kundzei un visai viņas komandai par tik saturīgu un interesantu, mūsdienīgu un vajadzīgu braucienu uz Eiropas Parlamenta sirdi – Briseli – cilvēkiem, kuriem  interesē Eiropas aktualitātes, dzīve un politika kopumā.

Novēlam veiksmi un panākumus visai komandai turpmākajā darbā!

Marija Briška,
brauciena dalībniece

Pēdējās izmaiņas: 18.09.2019.