Aicina jauniešus pieteikties apmācībai programmā „Latvijas jaunatnes intelekts Latvijas nākotnei”

17.09.2019.

Daugavpils Universitātes (DU) Humanitārās fakultātes (HF) Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” (HAJ) aicina Latvijas jauniešus pieteikties apmācībai programmā „Latvijas jaunatnes intelekts Latvijas nākotnei”.

HAJ desmitās  sezonas atklāšana un pirmās nodarbības notiks 2019. gada 12. oktobrī, plkst. 11.30, Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē, Vienības ielā 13, koncertzālē (4. stāvā)!

Nodarbības notiks vienu reizi mēnesī, sestdienās, no plkst. 11.30, Daugavpils Universitātē, Vienības ielā 13.  Mācības ir bezmaksas.

Pieteikšanās e-pastā: humanitara.akademija@inbox.lv līdz 2019. gada 11. oktobrim. Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau astoto gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. „Humanitārā akadēmija jauniešiem” ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10.–12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildu punktus, stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

t.: 22142679
e-pasts: humanitara.akademija@inbox.lv
Humanitārās akadēmijas jauniešiem lapa https://www.facebook.com/humanitaraakademijajauniesiem/

Pēdējās izmaiņas: 17.09.2019.