Atklāts Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas stadions

05.09.2019.

31. augustā Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas stadionā pulcējās ļaudis, lai raudzītos, kāds tas ir pēc pirmā renovācijas posma, un lai piedalītos vieglatlētikas sacensībās. Saulaina diena, saulainas emocijas – stadiona jaunie skrejceliņi ir izcili. Turpmāk sportisti stadionā varēs gan ikdienā trenēties, gan sacensībās rādīt labus sasniegumus. Saulaino noskaņu visiem – gan sportistiem, gan treneriem, gan viesiem – pastiprināja būvnieku dāvinātā milzīgā stadiona formas kūka.

Lai 31. augusta diena būtu priecīgā noskaņā, jāsaka paldies Preiļu novada domes deputātiem un priekšsēdētājai Marutai Plivdai par uzdrošināšanos sniegt garantijas uzsākt būvdarbus, arī Preiļu novada Attīstības daļas vadītājai Elitai Jermolajevai  un tehniskās daļas vadītājam Jānim Skutelam. Protams, ka nekas nebūtu izdevies, ja nebūtu tagadējā Eiroparlamenta deputāta Kārļa Šadurska un Ekonomikas ministra Jāņa Reira, un mūsu uzticamā preilieša 13. Saeimas deputāta Alda Adamoviča atbalsta un neatlaidības. Pateicības vārdi arī projekta autorei Inesei Rudzātei, Preiļu novada Būvvaldes vīriem Andrejam Aninam un Artūram Poplavskim, kā arī Preiļu novada izpilddirektoram Vladimiram Ivanovam un Preiļu novada domes priekšsēdētājas vietniekam Jurim Želvim par ieinteresētību un atbalstu darbu veikšanas gaitā. Paldies arī Vieglatlētikas savienības pārstāvim Gatim Ratniekam par nesavtīgajiem padomiem.

Par šo noteiktajos termiņos izcili izdarīto darbu vislielākais paldies SIA “Buildimpeks” darbiniekiem un vadītājam Edijam Ekmanim, kā arī enerģiskajiem būvdarbu vadītājiem Tomam Šmitiņam un Kārlim Jāņekalnam un būvuzraugam Aleksandram Maļkevičam.

Mudinu sportotgribētājus izmantot kvalitatīvos celiņus savas fiziskās formas un veselības uzturēšanai. Lai izdodas labi starti sportistiem!

Edgars Vaivods,
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktors

Pēdējās izmaiņas: 05.09.2019.