Interešu izglītība palīdz atrast dzīvei svarīgo

02.09.2019.

Klāt 1. septembris, un ceļš uz izzināšanu un izaugsmi, ceļš uz XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem ir sācies! Jaunā mācību gada sākums vienmēr ir trauksmains laiks gan bērniem un jauniešiem, gan viņu vecākiem un tuviniekiem. Tas ir kā neziņas tilts no vasaras brīvlaika uz jaunu zinību un pieredzes gūšanu. Tas ir laiks, kad jāsāk raizēties ne tikai par mācībām, bet arī par visām iespējamām ārpusskolas interesēm – pulciņiem… Jo kā tad bez tiem?

Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs (NAMIŅŠ) aicina meitenes un zēnu vecumā no 3 līdz 15 gadiem un jauniešus pieteikties nodarbībām interešu izglītības programmās. Vairāk – https://preili.lv/nozares/izglitiba/izglitibas-iestades/preilu-novada-bernu-un-jauniesu-centrs/

No 3. līdz 9.septembrim informatīvā kampaņa “Te kaut kas notiek!” – informācija pulciņiem, meistarklases, paraugdemonstrējumi, individuālas pārrunas ar pedagogiem. Vairāk –  https://preili.lv/193987/preilu-novada-bernu-un-jauniesu-centrs-aicina-izveleties-interesu-izglitibas-programmas/.

Iesnieguma veidlapa (PDF).

Laipni aicināti NAMIŅĀ  – lietderīgi pavadīts laiks, draudzīga un radoša atmosfēra!

Aija Caune,
Preiļu novada bērnu un jauniešu centra direktore

Pēdējās izmaiņas: 02.09.2019.