Aizvadīts Preiļu novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā

22.08.2019.

Spraigas cīņas Preiļu pilsētas svētku ietvaros aizritēja pludmales volejbola laukumos, kur par Preiļu novada atklātā čempionāta labākās komandas titulu iesaistījās 17 vīriešu un 3 sieviešu komandas.

Sākumā noskaidrojuši veiksmīgākās komandas četrās apakšgrupās, astoņas komandas varēja turpināt cīņas ceturtdaļfinālos, kur uz pusfināliem izgāja divas Daugavpils un divas Preiļu komandas. Sīvā spēkošanās pusfinālos parādīja, ka par uzvaru čempionātā tiksies abas daugavpiliešu komandas, bet trešās vietas ieguvējs noskaidrosies savstarpējā preiliešu spēkošanās. Spēka izšķirošajām spēlēm vairāk palicis bija jaunajiem daugavpiliešiem Jevģēnijam Nazarovam/Andrim Širikovam, kuri arī kļuva par uzvarētājiem, apspēlējot veterānus Aleksandru Davidovu/Juriju Ločmeli/Andreju Adamoviču. Mazajā finālā pārāki izrādījās tomēr Ronalds Vucāns/Ričards Kraupša, bet Artūram Livmanam/Jurijam Stockim nācās samierināties ar ceturto vietu. Dāmu konkurencē uzvara Laurai Mežinskai/Anželikai Ivanovai. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena Jeļena Kozere/ Inga Ivanova, bet trijnieku noslēdza Laura Vilcāne/Līga Mūrniece.

Žēl, protams, ka mūsu BJSS volejbola nodaļas meitenēm tajā pašā laikā iekrita svarīgas spēles LR čempionātā pludmales volejbolā – būtu pavisam cita intriga! Godalgoto vietu ieguvēji saņēma ne tikai Preiļu novada domes kausus un piemiņas balvas, bet arī atbalstītāju uztura bagātinātāju ražotāju Orthomol produkciju.

Paldies Intai Rumakai un Artūram Livmanam par ieguldīto darbu turnīra norises nodrošinājumā!

L.Valdonis,
pieaugušo sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 22.08.2019.