Atraktīvākais un masveidīgākais labdarības pasākums “Labdarības bumbu rallijs 2019” tuvojas!

05.08.2019.

Preiļu novada svētkos 17. augustā plkst. 15.00 visi aicināti pulcēties uz Labdarības bumbu ralliju. Pirms tam gan jāiegādājas loterijas biļete ar savu bumbas numuru. To var izdarīt jau tagad, pērkot biļetes Viduslatgales pārnovada fonda birojā Tirgus laukumā 1. vai arī pasākuma dienā. 1 biļete maksā 2 EUR, 3 biļetes – 5 EUR. Visi saziedotie līdzekļi pēc Bumbu rallija tiks novirzīti piecu novadu – Preiļu, Aglonas, Riebiņu, Vārkavas un Līvānu talantīgo bērnu atbalstam mūzikas, mākslas un sporta izglītībai. Veiklāko bumbu īpašnieki tiks pie mūsu atbalstītāju balvām-dāvanām un dāvanu kartēm. Labdarības akcija vieno un iepriecina visus, – gan tos, kas pērk bumbas, gan tos, kas atbalsta ar balvām – jo visi to dara labdarības mērķa vadīti.

Šogad jau otro gadu notiks arī Lielo labdarības bumbu rallijs. Ko tas nozīmē? Uzņēmumi, zemnieku saimniecības, organizācijas, iestādes ir aicinātas ziedot labdarībai, iegādājoties “lielo bumbu” par 150 EUR, kas piedalās atsevišķā skrējienā.  Arī te veiklāko bumbu īpašnieki iegūst balvu-komandas vai kolēģu saliedēšanai kopīgā atpūtas pasākumā. Vairāki uzņēmumi jau ir ziedojoši un ar nepacietību gaida bumbu skrējienu: SIA MVS+, SIA JA Gravels, IK Sinčuks, Pēteris Romanovskis. Vēl var paspēt iegādāties savam kolektīvam Lielo bumbu un iedvesmoties labiem darbiem.

Labdarības bumbu rallijs ir iespēja ziedot, neuztverot to kā pienākumu, bet gūstot patiesu prieku spēlē un gandarījumu gan dot, gan saņemt!

Mūsu atbalstītāju loks ir plašs:

Orange Bowling, Zvaigzne ABC, Salang-P, Axel, Z/S Kalnaviņi, Vietējā Latgales avīze, Raivo Andersons (keramika), Piedzīvojumu parks “Tarzāns”, Kristīne Stašulāne un “Laba sajūta” (skaistumkopšana), Inita Vilka (glezniecība), Aivis Pīzelis (glezniecība), Miniatūrā karaļvalsts un Leļļu galerija, Preiļu novada tūrisma informācijas centrs, Celtnieku ielas frizētava Preiļos, kafejnīca “Pampūkas”, kebabnīca “Hasans”, “Paul Hartmann AG” (higiēnas preces), autoskola “Satiksme-Z”, Sintija Logina “Piece of Touch” (porcelāns), Sātys, veikals Akcents (galantērija), Kristīne Nicmane “Jašas podi” (keramika), biedrība “Baltā māja”, “Avārijas brigāde” Spice Home, Daugavpils izpletņlēcēju sporta klubs, Daugavpils teātris, Dailes teātris, IK Emile (apģērbi un apavi), Moto&Metal NESTER CUSTOM mākslas galerija.

Tiekamies un bumbojam labdarībai!

Ikviens var paspēt atbalstīt Labdarības bumbu ralliju vai arī ziedot citiem labdarības mērķiem Viduslatgales pārnovadu fondā, Tirgus laukums 1, Preiļi, vlpf@inbox.lv, 28399197.

Pēdējās izmaiņas: 05.08.2019.