10. augustā Preiļu pilsētas pludmalē aktīvās atpūtas festivāls bērniem un ģimenēm “KIDS WONDERLAND”

23.07.2019.

Kids Wonderland  ir, iespējams, viens no taviem šīs vasaras brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni. Jautras un interesantas aktivitātes visas dienas garumā, visām vecuma grupām. Bērni būs sajūsmā!

Pasākuma galvenais notikums ir ģimeņu stafetes jeb saliedēšanās aktivitātes, kurās drīkst piedalīties visi ģimenes locekļi.  Ģimenes sacentīsies par “Sportiskākās ģimenes” titulu pilsētā – būs jāsacenšas gan individuāli, gan visai ģimenei kopā dažādās šķēršļu, talantu un atjautības jomās.

Bet pašas sacensības nav galvenais, svarīgi ir kopā pavadītais laiks ar ģimeni. Bērni visas dienas garumā varēs atpūsties neskaitāmās piepūšamajās atrakcijās vai ballēties putu un burbuļu diskotēkās. Lāzertags arī būs, bērni šo moderno izklaidi īpaši novērtēs.

Īpaši aicinām arī uz dīdžeja apmācību kursu ballīšu zonā, iepazīstot mūsdienu tehnoloģijas.

Toties māmiņas varēs baudīt nesteidzīgu atpūtu māmiņu teltī, kur bērniem paredzēts rotaļu laukums un interesantas radošās aktivitātes.

Un, visbeidzot, vīriem būs sava Airsoft šautuve sadarbībā ar “MilitaryShop”, kur varēs izmēģināt roku šaušanā. Kā arī  turpat netālu būs lāzertaga poligons ar škēršļiem kopīgai spēku izmēģināšanai ar jauno paaudzi.

Piedalies lielajā ģimeņu  STAFETĒ  vai atpūties un izbaudi pasākuma atmosfēru visas dienas garumā! Būs pieejama ēdināšana, kā arī bērniem būs iespēja nopirkt cukurvati, popkornu un saldējumu.

“Ģimeņu stafetēs” ierodamies vienas krāsas krekliņos, vai ar citu Jūsu ģimenes atpazīšanas atribūtiku pēc izvēles (nav obligāti). Balvu fonds no mūsu atbalstītājiem 300 Eur vērtībā. Ar dalības nolikumu un reģistrāciju stafetēm var iepazīties mūsu mājaslapā www.kidswonderland.lv
Visas atrakcijas un aktivitātes ir iekļautas ieejas cenā*!

Lāzertags* (ieejas cenā iekļauta 1  spēle), katra nākamā spēle – 1 EUR.

Biļetes pērc internetā www.ticketpoint.lv un pasākuma dienā uz vietas.

Jubilāriem un invalīdiem ieeja bez maksas.

Sponsori:

Zīmols “Happy”, mantas vīriem “Militaryshop.lv un Airsoftlatvia.lv”, kokmateriāli “Rino Grupa”,  izklaides parks “Ab park”, akciju sabiedrība “Aldaris”, peintbola parks “Pif Paf”, bāze pasākumu nomas tehnikai, precēm un pakalpojumiem “Stage Fiesta”

Biļetes, vairāk info un pieteikšanās ĢIMEŅU STAFETEI  mūsu mājaslapā:   www.kidswonderland.lv

Pēdējās izmaiņas: 02.08.2019.