BMX starti jūlijā

22.07.2019.

Jūlija pirmajā pusē norisinājās divas lielākās BMX sacensības Latvijā. 6. jūlijā Latvijas čempionāts un no 11. līdz 14. jūlijam notika Eiropas čempionāts. Abas šīs sacensības norisinājās Jaunuzceltajā Valmieras Olimpiskā centra trasē.

Latvijas čempionātā no Preiļiem startēja 5 dalībnieki: Kristiāna Valaine, Kristers-Toms Pīzelis, Lauris Valainis, Gustavs Plivda un Markuss Pastars. Trīs no jaunajiem sportistiem tika Top 10 sportistu vidū, viņš no viņiem izcīnīja arī Latvijas čempiona titulu.

Pirmo Vietu Junioru grupā jaunietēm un Latvijas čempiones titulu  izcīnīja Kristiāna Valaine. 7. vietā savā vecuma grupā ierindojās Kristers–Toms Pīzelis. 9. vietu izcīnīja Markuss Pastars. Latvijas čempionāts BMX  riteņbraukšanā  preilēniešiem izvērtās  veiksmīgs.

Eiropas čempionātā kopumā startēja 1060 dalībnieki no visas Eiropas, arī viens dalībnieks no Preiļiem  – Markuss Pastars. Pēc priekšbraucieniem, kuros  Markuss uzrādīja labus rezultātus, viņš kvalificējās ¼ finālam savā astoņgadīgo zēnu grupā, taču neveiksme ¼ finālā liedza piedalīties ½ finālā un iekļūt labāko sešpadsmitniekā. Tāpēc sacensību noslēgumā dalīta 17.-32. vieta savā vecuma grupā.

 

 

Pēdējās izmaiņas: 02.08.2019.