Mazuļa dārgumu lāde

18.07.2019.

Jau mēnesi SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļā mazulīši un jaunās māmiņas saņem skaistas dāvanu kastītes. Dāvanas nosaukums ir “Mazuļa dārgumu lāde” dāvanā iekšā ir dažādi kosmētikas paraudziņi no sadarbības parteriem, kā arī atlaižu kuponi mazuļu precēm un pat ģimenes fotosesijai. Pati kastīte izveidota neliela un glīti noformēta, arī vēlāk vecāki tajā var glabāt mazuļa piemiņas lietiņas un citus sīkums.

Šī dāvana izveidota sadarbībā ar dažādiem mazuļu pārtikas, kosmētikas un higiēnas preču ražotājiem kā arī ar vietējiem ražotājiem. Lielākā daļa sadarbības partneru dāvaniņām ir sarūpējuši savas produkcijas paraudziņus, bet vietējie Latgales uzņēmēji dāvanu kastē ir ielikuši atlaižu kuponus savai produkcijai.

Parasti kastītē nodaļas personāls ieliek arī adītus zābaciņus un nelielu sertifikātu, kur norādīts mazuļa svars, augums un cilvēki, kas bija kopā ar jauno ģimeni saņemot mazuli.

SIA “Preiļu slimnīca” vēlas pateikt milzīgu paldies visiem sadarbības partneriem, kas jau atbalstījuši šo jauko projektu:

Fotogrāfe Svetlana Manuilova,
Koka dekori “AIKO woodworks”,
Mazuļu ligzdiņas un gultas tekstils “Baby nest”,
“Amarilla Baby” knupīša turētāji un graužammantiņas,
“Bella” autiņbiksītes,
“Pampers” autiņbiksītes,
“Sudocream” krēms kairinātai ādai,
“Topfer” mazuļu pārtika un kosmētika.

Ļoti ceram, ka Preiļos ir arī citi uzņēmēji, kas vēlas iesaistīties šajā projektā un ielikt “Mazuļu dāvanu kastē” kādu sveicienu jaunajām ģimenēm. Lai pieteiktu dalību lūdzam rakstīt uz e-pastu info@preiluslimnica.lv.

SIA “Preiļu slimnīca” galvenā ārste Viktorija Šmukste atzīst: “Mūsu dzemdību nodaļa ir īpaša. Ne velti māmiņas pie mums ierodas no ļoti plaša reģiona un nereti uz dzemdībām mēro pat 100km. Esam priecīgi,  ka māmiņas, kuras jau reiz dzemdējušas savus mazos SIA “Preiļu slimnīca” dzemdību nodaļā arī ar nākamajām atvasēm atgriežas pie mums.”

Dzemdību nodaļas vadītājas Juris Kļaviņš skaidro: “Nodaļa attīstās un, lai arī tagad uz divām nedēļām (atvaļinājuma periodu) tā ir slēgta, jau 5. augustā atkal gaidīsim pie sevis jaunās ģimenes. Pēdējā gada laikā mūsu komandai piepulcējušās divas jaunas vecmātes un šobrīd esam pasūtījuši no Vācijas dzemdību soliņu, kas būs pieejams ikvienai dzemdētājai, kuras veselības stāvoklis un dzemdību situācija būs piemērota dzemdībām nevis dzemdību krēslā, bet uz šī soliņa.”

Informāciju sagatavoja SIA “Preiļu slimnīca”
Reģistrācijas Nr. 40003244761

Pēdējās izmaiņas: 02.08.2019.