“Ghetto Football” “Pannas” tūre startēs 19. jūlijā Preiļos

15.07.2019.

“Ghetto Football” devītās sezonas turpinājumā piektdien, 19. jūlijā Preiļos notiks “Pannas” sacensības, kurās ikvienam futbolistam būs iespēja bez maksas pārbaudīt savas individuālās prasmes, sacenšoties īpaši izveidotos laukumos ar apmalēm un maziem vārtiņiem.

Pirmo reizi “Ghetto Football” vēsturē “Pannas” turnīrs nekļūs par tradicionālo trīs pret trīs turnīru papildus disciplīnu, bet gan būs sacensību galvenā sastāvdaļa. Sadarbībā ar Preiļu novada domi un Viduslatgales pārnovadu fondu “Pannas” sacensības notiks Preiļu parkā uz Ādama un Ievas saliņas.

Labākie “Pannas” meistari tiks noteikti četrās vecuma grupās – U11, U13, U15 un 16+ grupā. Spēlētāju reģistrācija uz vietas no plkst. 17:00, bet turnīra sākums plānots plkst. 18:00. Turnīrā viesosies arī šīs futbola disciplīnas meistari no Dānijas “Copenhagen Panna House”.

Spēle “panna” ir ielu futbola paveids, kura galvenais uzdevums ir izsist bumbu pretiniekam starp kājām. Spēle notiek uz apļveida laukuma ar apmalēm (6 m diametrā) un maziem vārtiem. Spēle parasti notiek trīs minūtes un uzvar tas, kurš pirmais iesit trīs vārtus vai izsit pretiniekam “Pannu”. Vārds “Panna” ir cēlies no Surinamas, kur 2007. gadā tika izdomāti spēles noteikumi, un vēlāk tie tika veiksmīgi adaptēti Eiropā. Vārds ir identisks vārdam latviešu valodā, kurš apzīmē virtuves piederumu, bet nav ar to saistīts.

“Ghetto Football” “Pannas” nākamais atsevišķais turnīrs plānots 22. jūlijā Ogrē.

Pēdējās izmaiņas: 15.07.2019.