Veiksmīgi aizritējusi Preiļu novada Jauniešu diena 2019

08.07.2019.

5. jūlijā Preiļu novadā notika tradicionālā Jauniešu diena, kur aktivitātes tika piedāvātas ne tikai Preiļu novada jauniešiem, bet arī bērniem, ģimenēm un citiem iedzīvotājiem no tuvienes un tālienes.

Jauniešu dienas programma bija sadalīta divos cēlienos:

Plkst. 11:00-18:00 Preiļu parka pludmalē tika piedāvātas dažādas aktivitātes – piepūšamās atrakcijas, ūdens bumba, SUP dēļi, animators bērniem un bija iespēja gan piedalīties, gan vērot un atbalstīt komandas pludmales volejbola turnīrā.  Pludmales volejbolā pirmo 3 vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām un pateicības balviņām. Liels paldies visiem pludmales apmeklētājiem un it sevišķi pludmales volejbola komandām, kuras nenobijās no draudīgajiem laika apstākļiem un pavadīja jauniešu dienu kopā ar mums. Kopumā pludmales volejbola turnīrā piedalījās 24 komandas, 17 vīriešu komandas un 7 sieviešu komandas!

Dienas izskaņā, plkst. 21:00 visi tika mīļi gaidīti Preiļu parka estrādē, kur uzstājās mūzikas grupa “Borowa MC” , noslēdzoties muzikālajam priekšnesumam notika arī zaļumballe kopā ar Marchello.

Liels prieks un gandarījums par pasākumu apmeklētības aktivitāti, kas patīkami pārsteidza – kopā bijām vairāk kā 600 pasākuma apmeklētāji visas dienas garumā!

Pasākuma organizators:
Jauniešu centrs “ČETRI”,
Santa un Sintija

Pēdējās izmaiņas: 08.07.2019.