Preiļu novada Jauniešu dome meklē jaunus muzikālos talantus, kas būtu ieinteresēti uzstāties pusakustiskā sajūtu koncertā

03.07.2019.

Tuvojoties Zinību dienai un skolas mācību gada sākumam, Preiļu novada Jauniešu dome meklē jaunus muzikālos talantus no tuvākiem un tālākiem novadiem, kas būtu ieinteresēti uzstāties pusakustiskā sajūtu koncertā “Tuvāk dabai, tuvāk sirdij”, kas notiks 31. augustā no plkst. 20.00 līdz 21.30 pie Preiļu novada Jauniešu centra ”ČETRI”, Kārsavas ielā 4.

Koncerts šogad izskanēs pirmo reizi. Uzstāšanās koncertā jaunajiem māksliniekiem būs iespēja parādīt savu talantu, pilnveidot publiskas uzstāšanās prasmes un pasniegt simbolisku dāvanu skolēniem uzsākot mācību gadu.

Aicinām pieteikties gan solo izpildītājus, gan duetus, trio un kvartetus, gan grupas, gan dziedātājus un instrumentālistus. Lai pieteiktos, māksliniekiem uz e-pastu: preilunovadajauniesudome@gmail.com līdz š. g. 12. augustam jānosūta pieteikumu brīvā formā, norādot:

  • mākslinieka vai grupas pārstāvja vārdu, uzvārdu (grupas gadījumā jānorāda arī nosaukumu);
  • vecumu (nav obligāti);
  • pārstāvēto novadu;
  • kontaktinformāciju operatīvai saziņai;
  • potenciāli izpildāmo skaņdarbu (līdz trīs) nosaukumus un ilgumu;
  • tehniskās prasības (skaņas iekārtas, instrumentus);
  • kā arī vēlams ziņojumam pievienot 1-3 minūtes garu video vai audioierakstu, lai radītu izpratni par izpildītāja prasmēm un uzstāšanās stilu. (nav obligāti).

Šis ir bezpeļņas pasākums, līdz ar to koncertu apmeklētāji var klausīties bez maksas, kas nozīmē, ka jaunie mākslinieki uzstājas brīvprātīgi, par to nesaņemot atalgojumu (taču tas nenozīmē, ka mājās viņus palaidīs tukšām rokām). Visiem māksliniekiem koncerta laikā nodrošinām uzkodas, vietu atpūtai.

Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties, izmantojot zemāk esošo kontaktinformāciju.
Ilga Kiveniece
E-pasts: ilga.kivleniece@gmail.com
Tālr.: 20602213

Pēdējās izmaiņas: 04.07.2019.