Aicina pieteikties ģimenes no visas Latvijas dalībai šovā “Manas mājas ar IKEA”

26.06.2019.

IKEA un TV3 aicina pieteikties dalībai vides pārvērtību šovā “Manas mājas ar IKEA”, kas jau septembrī būs skatāms kanālā TV3. Šova desmit sērijās dizaineri parādīs IKEA piedāvātos risinājumus reālās telpās un sniegs praktiskus padomus. Ikvienu, kas vēlētos piedzīvot telpas pārvērtības, aicinām aizpildīt pieteikšanās formu šeit: https://skaties.lv/ikeamajas/.

“Šajā projektā mēs visvairāk vēlētos iekārtot tādu cilvēku mājokļus, kuru dzīvē ir noticis kāds jauns pavērsiens vai kuri šobrīd atrodas dzīves krustcelēs. Mūsuprāt, izmaiņām dzīvē vajadzētu būt saistītām ar pozitīvām izmaiņām dzīves telpā. Tāpēc īpaši aicinām pieteikties cilvēkus, kuri nesen ir piedzīvojuši pārmaiņas. Varbūt tas ir ģimenes pieaugums, varbūt pārvākšanās uz jaunu mājokli, jauna dzīves posma sākums, kad pieaugušie bērni pamet ģimenes ligzdu, vecāku pārnākšana dzīvot pie bērniem vai patstāvīgas dzīves sākums pēc šķiršanās. Lai kāda nebūtu situācija, mēs meklēsim vajadzībām atbilstošākos risinājumus un padarīsim ikdienas dzīvi ērtāku un skaistāku, un palīdzēsim ar padomu, kā mainīt noskaņu mājās ar ierobežotiem līdzekļiem” saka Baiba Freija, IKEA Interjera dizaina nodaļas vadītāja.

“Mēs esam priecīgi par kanāla TV3 un IKEA iniciatīvu radīt pārvērtības tām ģimenēm un cilvēkiem, kam patiešām tas ir nepieciešams. Mēs kā producenti ticam, ka pārmaiņām, kas briedušas ilgi, vajag tikai mazu grūdienu un šī projekta rezultātā būs ne vien desmit laimīgas ģimenes, bet simtiem iedvesmotu cilvēku, kas gatavi paši spert pirmo soli savas apkārtējās vides sakārtošanā un dzīves kvalitātes uzlabošanā. To uzskatām par mūsu uzdevumu šajā projektā – atspoguļot šo pārvērtību projektu tā, lai tas iedvesmotu katru skatītāju piedzīvot pozitīvas pārmaiņas gan dzīvē, gan vidē,” par gaidāmo jaunajā raidījumā stāsta producente Liene Vilnīte.

Pieteikšanās jau ir sākusies

Pieteikties telpas pārvērtībām ir aicināts ikviens, kas, nonācis pārmaiņu virpulī, vēlas mainīt arī vidi sev apkārt, jo kārtība dzīvē sākas ar ērtu un mājīgu dzīves telpu. Piesakoties jānorāda, kādu telpu vēlētos iekārtot no jauna: dzīvojamo istabu, guļamistabu, virtuvi vai citu. Dalībai raidījumā tiks izraudzīti 10 dalībnieki, kuru māju pārvērtības būs skatāmas jau septembrī kanāla TV3 raidījumā “Manas mājas ar IKEA”. Skatītāji tiks aicināti sekot līdzi, kā top pārmaiņas un saņemt vērtīgus padomus no IKEA interjera dizaineru komandas.

Telpas pārvērtībām aicinām pieteikties šeit: https://skaties.lv/ikeamajas/.

Pieteikšanās aktīva no 25. jūnija līdz 12. jūlijam

Turpmākai informācijai:
Alise Mališko
Komunikācijas projektu vadītāja
Tālr.: + 371 28893903, +371 29806505,
E-pasts: alise.malisko@ambaltics.eu

Pēdējās izmaiņas: 26.06.2019.