Preiļu svētkos apzināsim citviet dzīvojošos novadniekus

13.06.2019.

Preiļu pilsētas svētki ik gadu ir lielākais un nozīmīgākais notikums novadā, kas pulcē ne vien vietējos iedzīvotājus un tūristus, bet arī mūsu novadniekus, kuru ceļi ir aizveduši uz dzīvi citviet. Šis ir laiks, kad daudzi vismaz reizi gadā apciemo dzimtās mājas, tiekas ar radiniekiem un kopā dodas baudīt bagātīgo kultūras pasākumu programmu pilsētā.

Preiļu pilsētas svētki un V Starptautiskais Autorleļļu festivāls šogad notiks no 16. līdz 18. augustam, bet pasākuma kulminācija kā ik gadu ir sestdienā. Pēc rīta rosmes un modināšanas pilsētas mikrorajonos visi laipni aicināti uz Tirgus ielu, par ko šajā dienā būs pārvērties Raiņa bulvāris. Tirgus ielā no plkst. 9:00 līdz 14:00 darbosies Preiļu novada TIC organizēta Novadnieku telts “Lepns dzimis Preiļu novadā”, kurā aicināsim bijušos Preiļu novada iedzīvotājus atzīmēties un palepoties ar sevi! Mēs ticam, ka šajā novadā ir dzimušas daudzas arī mūsdienu personības! Varbūt mūsu ceļi vēl var krustoties un tieši tu vari sniegt kādu atbalstu vai padomu jomā, ko pārzini vislabāk? Varbūt tev ir talants, kas varētu būt nozīmīgs arī mums, te dzīvojošiem un strādājošiem?

Visiem bijušajiem Preiļu novada iedzīvotājiem, kas teltī aizpildīs kontaktu anketas, būs iespēja piedalīties loterijā (17. augustā plkst. 13:45 turpat teltī) un laimēt mūsu novada uzņēmēju balvas, kas kā mīļa piemiņa sildīs arī jūsu tagadējā dzīvesvietā.

Informāciju sagatavoja:
Iveta Šņepste,
Preiļu novada TIC vadītāja

 

 

Pēdējās izmaiņas: 13.06.2019.