Ar pašvaldību var sazināties caur mobilo aplikāciju

06.06.2019.

Preiļu novada pašvaldība atgādina, ka iedzīvotājiem ir iespēja ziņot par problēmjautājumiem novadā, izmantojot bezmaksas aplikāciju “Mobio.lv” viedtālrunī vai planšetdatorā.

Nolūzis koks, ielu apgaismojuma traucējumi, nelegāla izgāztuve, nepareizi novietota automašīna, netīrīts ceļš, sabiedriskās kārtības pārkāpumi vai nodarīts kaitējums apkārtējai videi – nofotografē notikušo, informē pašvaldību un seko līdzi risinājumam turpat mobilajā aplikācijā!

Uzdevuma izpildei būtiskākais parametrs ir precīzu koordinātu norādīšana. Lai ziņojums nonāktu pie atbildīgā dienesta, sūtot informāciju no fiksētās vietas, aplikācija automātiski noteiks foto uzņemšanas vietu, savukārt sūtot no citurienes, lietotājam pašam jānorāda koordinātas. Izvēloties sadaļu Valsts ceļi, ir iespējams sūtīt ziņu arī par valsts nozīmes autoceļiem.

Preiļu novada pašvaldība aicina aplikācijas lietotājus ņemt vērā, ka tā nav operatīvais dienests un reaģēšana uz ziņojumiem nav tūlītēja. Vēršam uzmanību, ka aplikācijas ziņojumi tiek apstrādāti tikai darba dienās un darba laika ietvaros. Gadījumos, kad nepieciešama tūlītēja reaģēšana uz ārkārtas situāciju vai nelikumībām, aicinām sazināties ar atbildīgo dienestu telefoniski.

“Mobio.lv” ir sadarbības platforma sakārtotas vides veicināšanai, kas nodrošina operatīvu pašvaldības un iedzīvotāju sadarbību vides sakārtošanā un uzlabošanā. Atklāj problēmu – fiksē ar Mobio – seko progresam.

Lai kļūtu par “Mobio.lv” lietotāju, aplikācija “Mobio.lv” bez maksas jāinstalē mobilajās ierīcēs Apple Store vai Google Play.

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 25.06.2019.