SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā Datorsistēmu un datortīklu administratoru

29.05.2019.

SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā Datorsistēmu un datortīklu administrators (profesijas kods 2522 01) uz nenoteiktu laiku (pilna slodze)

Darba pienākumi:

  • Veikt iestādē esošo uzskaites darba sistēmu (Ārsta birojs, ASISTENTIS Medicus, PANDA u.c.) uzturēšanu darba kārtībā
  • Nodrošināt iestādes datorsistēmu un datortīklu uzturēšanu tehniskā kārtībā, novērst bojājumus
  • Uzstādīt, uzskaitīt un konfigurēt datortehniku, instalēt un konfigurēt programmatūru, uzlabot datortehnikas veiktspēju, izmantojot atjauninājumus
  • Sniegt tehnisko atbalstu lietotājiem
  • Veikt interneta pieslēguma vietu pieslēgšanu un uzturēšanu SIA „Preiļu slimnīca” darbinieku darbavietās
  • Veikt iestādes printeru un kopētāju un citas datortehnikas uzturēšanas organizēšanu
  • Uzturēt telefoncentrāles un videonovērošanas sistēmas darba kārtībā
  • Datu krātuves servera uzturēšana un datu rezerves kopiju veidošana
  • Nodrošināt informācijas aizsardzību un drošību

Prasības pretendentam/ei:

  • Profesionālā augstākā izglītība datorzinātnēs un/vai informāciju tehnoloģijās.
  • Labas zināšanas par IT tehniku un risinājumiem, spēja orientēties dažādos tehniskos risinājumos.
  • Zināšanas par MS Windows Serverun Linux tipa OS administrēšanu un uzturēšanu tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Labas komunikācijas spējas.
  • Spēja organizēt savu darbu, strādāt individuāli un komandā.
  • Uz rezultātu orientēta attieksme, vēlme mācīties un meklēt risinājumus arī nestandarta situācijās.

Piedāvājam:

  • Dinamisku un  atbildīgu pilna laika darbu;
  • Iespēju strādāt radoši un inovatīvi;
  • Draudzīgu, saprotošu kolektīvu;
  • Mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus;
  • Stabilu, konkurētspējīgu atlīdzību un sociālās garantijas, darbinieku veselības apdrošināšanu.
  • Darba algu no Eur 970,00 pirms nodokļu nomaksas.

Dokumentus – dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv vai pa pastu uz adresi: Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301 līdz 2019. gada 12.jūnija plkst. 12.00.

Pēdējās izmaiņas: 18.06.2019.