Preilieši ar sasniegumiem atgriežas no starptautiska džudo turnīra

24.05.2019.

18. maijā Rēzeknē, Valsts robežsardzes koledžas Sporta mācību centrā norisinājās Sporta kluba “Dinamo LAT” organizētais X Starptautiskais “Dinamo džudo talantu kauss 2019”, kurš jau tradicionāli tiek rīkots ar mērķi popularizēt džudo cīņu Latgales reģionā, iesaistīt bērnus un jauniešus džudo nodarbībās, kā arī popularizēt Dinamo kustību Latvijā.

Sacensības pulcēja 352 dalībniekus no 26 klubiem, kuri pārstāvēja Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un Austrijas valstis. Savas sportiskās prasmes turnīrā pārbaudīt devās arī Preiļu jaunie džudisti.

Preiļu džudo kluba “Jaunība LV” treneris Aleksejs Sapegins informēja, ka sacensībās mūsu sportisti guvuši labus rezultātus un mājup pārradušies ar medaļām. Vislabāko rezultātu uzrādīja Iļja Volkovs, izcīnot 2. vietu savā vecuma un svara kategorijā, 3. vietas izdevās izcīnīt Mārcim Madelānam un Dominikam Verzem, 5. vietā ierindojās Dāvids Verze un 7. vietā – Arturs Valters.

Kā minēja treneris, sportistiem sezona faktiski ir noslēgusies, vasarā ieplānota dalība Latvijas spartakiādē, tāpēc novēlam džudistiem patīkamu atpūtu pēc veiksmīgi aizvadītas sezonas.

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 24.05.2019.