Preiļu 2. vidusskolas audzēkņu kultūrizglītojošais brauciens uz Rīgu

03.05.2019.

29. aprīlī Preiļu 2. vidusskolas 10 skolēni (Anastasija Volkova, Vjačeslavs Krupins, Artjoms Vasiļjevs – 9.kl., Darina Piskunova, Marianna Kivriņa – 10.kl., Eva Vjakse, Agnese Stolipina, Žanete Litavnieka, Ksenija Zabalujeva, Artjoms Dronovs – 11.kl.) un skolotājas Žanna Ļebedeviča un Vija Daukšte devās kultūrizglītojošā braucienā uz Rīgu, kas notika projekta “Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ” ietvaros.

Sākumā mēs apmeklējām Rīgas Purvciema vidusskolu, kas bija pulcēšanās vieta visiem pasākuma dalībniekiem – Ilūkstes Raiņa, Preiļu 2., Liepājas 7. un Zasas vidusskolām. Tur mūs sadalīja grupās, lai izspēlētu “kahoot” spēli par Rīgas vēsturi, kā arī pusdienojām un iepazināmies ar RPV nelielā ekskursijā pa skolu.

Pēc tam mēs devāmies uz Dailes Mūzikas namu, kur apmeklējām izrādi “Labie bērni”. Tajā tika atspoguļota mūsdienu jaunatne ar visām tās īpatnībām, problēmām. Šī izrāde lika aizdomāties par to, kas notiek mums apkārt un kā ir pareizi jārīkojas. Pēc tam visi gājām uz Vecrīgu, kur mums bija iespēja doties braucienā ar elektrobusiņu par Vecrīgas mazajām ielām un noskatīties 5D filmu par Rīgu “Look at Riga” kinoteātrī.

Mums visiem ļoti patika ekskursija uz Rīgu, kuras laikā tuvāk iepazināmies ar Rīgas vēsturi, kultūru, apmeklējām tādas vietas, kas atstāja ļoti lielu iespaidu. Paldies par šo pasākumu un iespēju interesanti un aktīvi pavadīt dienu!

Ksenija Zabalujeva,
skolēnu pašpārvaldes prezidente

Pēdējās izmaiņas: 03.05.2019.