Preiļu 1. pamatskolas eTwinning projekts

11.04.2019.

Preiļu 1. pamatskola sadarbībā ar Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolu no novembra līdz martam veica eTwinning projektu par atkritumu otrreizējo dzīvi “Izdari izvēli-nākotne ir Tavās rokās!”.

Šī projekta ietvaros 6.-8.klašu skolēni no PET pudelēm izgatavoja Ziemassvētku rotājumus, Kendama paveida spēli un uz skolas palodzēm tika audzēti sīpolloki. Savukārt no maizes iepakojuma tika  izveidotas interesantas puķes, kuras var izmantot kā interjera elementus. Pudeļu korķi tika izmantoti speciālās izglītības skolēnu apmācībai (saskaitīšanai, krāsu noteikšanai).

Projekta laikā skolēni varēja parādīt savas kreatīvās dotības un arī ģimenē pārdomāt, kā  daudzām  lietām piešķirt otru elpu un radīt lietderīgas lietas, kas neko papildus nemaksā.

Projektā iesaistītās skolotājas novembrī un martā apmeklēja kursus, ko organizēja eTwinning. Pēc projekta prezentācijas eTwinning skolu mācībās tika saņemti pozitīvi un uzmundrinoši vārdi no pārējiem etwinneriem: ”Vērtīgi, ka skolēni apkopo un analizē sev aktuālus datus. Fantastiski, ka var dalāties plašāk, piedāvājot citiem skolēniem izmantot izgatavoto.”

Šobrīd projekts ir veiksmīgi noslēgts un ir ieguvis eTwinning kvalitātes sertifikātu.

Izpēti šajās jomā ir domāts turpināt nākošajā mācību gadā.

Mārīte Šķestere un Laila Vibornā,
Preiļu 1.pamatskolas skolotājas

 

Pēdējās izmaiņas: 11.04.2019.