Preiļu sportisti iegūst vairākas godalgotas vietas jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā

08.04.2019.

No 6. līdz 7. aprīlim Preiļos, Bērnu un jauniešu sporta skolas telpās, notika Latvijas Republikas 2019. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā „A” grupā (2001. gadā dzimuši un jaunāki).

Sacensību galvenais tiesnesis Voldemārs Limans pavēstīja par sacensību rezultātiem, kas liecina, ka Preiļu Bērnu un jauniešu sporta skolas trenera Anatolija Isajeva audzēkņi meistarsacīkstēs parādīja labus rezultātus un izcīnīja vairākas godalgotas vietas.

Meiteņu konkurencē 2. vietā ierindojās Diāna Afanasjeva, zēniem 3. vietu meistarsacīkstēs ieguva Aleksandrs Pahomovs un Romāns Streļčuks.

Dubultspēlēs meitenēm Diāna Afanasjeva kopā ar Sabinu Musajevu (Rīgas 3. BJSS) stabili plūca uzvarētāju laurus un ieguva 1. vietu. Dubultspēlēs zēniem 2. vietu izcīnīja Aleksandrs Pahomovs kopā ar Danielu Koganu (bez kluba), 3. vietā – preilieši Raimonds Mūrnieks un Romāns Streļčuks.

Savukārt jauktajās dubultspēlēs 2. vietu izcīnīja Diāna Afanasjeva un Aleksandrs Pahomovs, 3. vietu ieguva Romāns Streļčuks un Terēza Tabea Druviņa (Bauskas BJSS).

Sacensībās piedalījās 16 jaunietes un 15 jaunieši no Rīgas, Liepājas, Bauskas, Kuldīgas, Iecavas, Rēzeknes un Preiļiem.

Apsveicam Preiļu galda tenisistus un sportistu treneri ar sasniegumiem meistarsacīkstēs!

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Sacensību rezultāti

Meitenes

1.vieta Sabina Musajeva (Rīgas 3. BJSS)
2.vieta Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS)
3.vieta Sanija Kibelko (Liepājas KSS)
3.vieta Viktorija Poriņa ( Kuldīgas SS)

Zēni

1.vieta Daniels Kogans (bez kluba)
2.vieta Deniss Vasiļjevs (Rēzeknes BJSS)
3.vieta Aleksandrs Pahomovs (Preiļu BJSS)
3.vieta Romāns Streļčuks (Preiļu BJSS)

Dubultspēles meitenēm

1.vieta Sabina Musajeva (Rīgas 3. BJSS)- Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS)
2.vieta Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS) – Aurika Pučkovska (GTK Namejs)
3.vieta Terēza Tabea Druviņa (Bauskas BJSS) – Daniela Kučinska (Bauskas BJSS)
3.vieta Rēzija Meļķe (Dartija) – Līva Bogdanoviča (Dartija)

Dubultspēles zēniem

1.vieta Markuss Sīlis (Kuldīgas BJSS) – Deniss Vasiļjevs (Rēzeknes BJSS)
2.vieta Daniels Kogans (bez kluba) – Aleksandrs Pahomovs (Preiļu BJSS)
3.vieta Raimonds Mūrnieks (Preiļu BJSS) – Romāns Streļčuks (Preiļu BJSS)
3.vieta Marts Tomass Valts (GTK Namejs) – Artūrs Spalis (GTK Namejs)

Jauktās dubultspēles

1.vieta Sabina Musajeva (Rīgas 3. BJSS) – Daniels Kogans (bez kluba)
2.vieta Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS) – Aleksandrs Pahomovs (Preiļu BJSS)
3.vieta Rēzija Meļķe (Dartija) – Maksims LIsovs (GTK Namejs)
3.vieta Terēza Tabea Druviņa (Bauskas BJSS) – Romāns Streļčuks (Preiļu BJSS)

 

 

Pēdējās izmaiņas: 10.04.2019.