8. marta pasākums pansionātā “Preiļi’

13.03.2019.

Lai pirmā sniegpulkstenīte –
dod jums maigumu!
Pavasara saule dod jums siltumu!
Marta vējš dod jums cerību, laimi un prieku,
un tikai  vienīgi labās lietas!

Kā tas jau ir iegājies, arī šogad, Pansionātā “Preiļi” tika nosvinēti vieni no patīkamākajiem pavasara svētkiem – Starptautiskā sieviešu diena. Neskatoties uz vēsturisko izcelsmi, šie svētki ienes gaišumu ikvienā darba vietā un ģimenē, jo tiek suminātas visas sievietes, tiek dāvināti ziedi, bučas, saldumi un īpaši pārsteigumi no tuviniekiem, kolēģiem un paziņām. Katru gadu 8. martā – vīriešiem ir vēl viens labs iemesls, lai iepriecinātu sievietes ar ziediem vai kādu citu dāvaniņu un tādējādi padarītu ikdienu gaišāku. Pievienojoties pēdējiem, pansionāta daiļā dzimuma pārstāves svētkos sveica pansionāta “Preiļi” vadītāja, turpmāk vēlot labu veselību un daudzas skaistas sieviešu dienas. Pansionāta iemītnieces svētkos saņēma katra pa skaistam pansionāta darbinieču sagatavotam svētku groziņam ar saldumiem.

Par svētku koncertu bija parūpējies pansionāta kolektīvs, kurš bija sagatavojis nelielu skeču un koncertu ar jaukām latviešu dziesmām, kuras izpildīja arī pašas pansionāta meitenes. Koncerta dalībnieki, tai skaitā daiļā dzimuma pārstāves, varēja klausīties amatieru sniegumā  un nedaudz atslēgties no ikdienas rutīnas, pasmaidot par kaimiņa Jāzepa izdarībām, kurš centās uzjautrināt visas sievietes ar savu fantāziju un sapņiem, kurus kaimiņu puisis beidzot bija nolēmis piepildīt. Viss jau būtu labi, jo mīlestība reizēm ir skaista bezgala, ja ciemiņu negaidīti nepārsteigtu viņa sieva Minna, kura visus Jāzepiņa sapņus pārvērta realitātē.

Par sniegto koncertu iemītniekiem šoreiz bija sevišķs prieks, jo visu bija sagatavojušas un pasniedza ar personīgo atraktivitāti, jautrību pašas pansionāta darbinieces, koncerta noslēgumā saņemot novēlējumus no klātesošajiem – tā turpināt!

J.Sparāne,
PN LP pansionāta sociālā darbiniece

Pēdējās izmaiņas: 14.03.2019.