Preiļu sportisti ar labiem rezultātiem atgriežas no Latvijas čempionāta galda tenisā

08.03.2019.

3. martā noslēdzās Latvijas 2019. gada individuālais čempionāts galda tenisā, kas divas dienas norisinājās Saldus sporta kompleksā. Finālsacensībās piedalījās 16 sievietes un 32 vīrieši. Preiļu galda tenisa saimi pārstāvēja Diāna Afanasjeva, un Aleksandrs Pahomovs. Latvijas individuālā čempionāta finālsacensībās piedalījās arī bijušie Preiļu Bērnu un jauniešu sporta skolas trenera Anatolija Isajeva audzēkņi Ainārs Mūrnieks un Emīls Lutinskis.

Preilieši no finālsacensībām atgriezās labā noskaņojumā, jo, kā pavēstīja Anatolijs Isajevs, sasniegtie rezultāti ir augsti un liecina par jauniešu darba spējām, treniņos un sacensībās gūto pieredzi.

Latvijas 2019. gada individuālajā čempionātā galda tenisā vīriešu konkurencē labu rezultātu uzrādīja Aleksandrs Pahomovs, ierindojoties 18. vietā, Emīls Lutinskis ieguva 13. vietu, Ainārs Mūrnieks – 27. vietā.

Sieviešu konkurencē spožu rezultātu parādīja Diāna Afanasjeva, kļūstot par 6. labāko galda tenisa sportisti valstī. Arī sieviešu dubultspēlē Diāna spēja pakāpties augstu un ierindojās 3. vietā, spēlējot kopā ar Sabinu Musajevu (Rīgas 3. BJSS).

Nākamie atbildīgie starti mūsējiem sportistiem norisināsies 9. un 10. martā Iecavā, kur notiks Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes B grupā 2004. dzimušiem un  jaunākiem sportistiem. Preiļus sacensībās pārstāvēs Raimonds Mūrnieks, Romāns Streļčuks, Nellija Afanasjeva, Franciska Liniņa un Viktorija Lavrenova.

Tiklīdz būs aizritējušas jaunatnes meistarsacīkstes, nākamā nedēļa sāksies ar treniņnometni Salaspilī, uz kuru dosies jaunā tenisiste Franciska Liniņa kopā ar treneri. Treniņnometni nedēļas garumā organizē Latvijas galda tenisa federācija 2007. un 2008. gadā dzimušiem  zēniem un  meitenēm. Starp tās dalībniekiem būs divi zēni un divas meitenes no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Moldovas.

Savukārt 16. un 17. martā Iecava rīko starptautisku turnīru, kurā arī ir iespēja piedalīties Preiļu galda tenisa sportistiem.

Vēlam veiksmi preiliešiem spraigajās sportiskajās cīņās galda tenisā!

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 08.03.2019.