Zenta Igolniece saņems Goda zīmi “Par nopelniem Preiļu novada attīstībā”

28.02.2019.

Preiļu novada domes 27. februāra sēdē deputāti nobalsoja par pašvaldības apbalvojuma – Goda zīmes “Par nopelniem Preiļu novada attīstībā” – piešķiršanu SIA  “Preiļu saimnieks” Komunālās nodaļas vadītājai Zentai Igolniecei. Apbalvojums piešķirts par ilggadēju un ievērojamu ieguldījumu Preiļu pilsētas labiekārtošanā un pilsētas tēla veidošanā 48 darba gadu garumā.

Preiļu novada pašvaldības apbalvojums Zentai Igolniecei tiks pasniegts Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinīgajā pasākumā Preiļos 2019. gada 18. novembrī.

Pateicoties Zentas Igolnieces radošajam skatījumam un apņēmīgajai rīcībai, Preiļu pilsēta ar katru gadu ir kļuvusi arvien ziedošāka un sakoptāka. Sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību mērķtiecīgi un soli pa solim tiek veidota patīkama vide un  pilsētas tēls. Ikviens iedzīvotājs un pilsētas viesis var novērtēt Zentas Igolnieces vadītās komandas darba redzamo daļu – krāšņos apstādījumus, ziedu piramīdas, sakoptās ielas un laukumus. Tam visam pamatā ir ideja un redzējums, ko Zentas Igolnieces darba spars un ilgā darba pieredze ļauj veiksmīgi realizēt dzīvē – sākot no stādu izvēles un iegādes līdz to kopšanas darbu organizēšanai ikdienā. Nevienu brīdi Z.Igolniecei nav apsīkušas idejas un iedvesma darbam. Informāciju par aktuālāko labiekārtošanas jomā Komunālās daļas vadītāja regulāri iegūst, apmeklējot kursus, apmācības un seminārus, un ar savām zināšanām dalās arī ar kolēģiem citās pašvaldībās.

Zenta Igolniece jau desmit gadus ir Lielās Talkas koordinatore Preiļu novadā, iesaistot iedzīvotājus un iestādes novada sakopšanas darbos, lai pēc talkas novada teritorija un pilsētas parks kļūtu vēl sakoptāki.

Ar prasīgumu, atbildīgu attieksmi pret darbu Zenta Igolniece ir izveidojusi stabilu un saliedētu Komunālās daļas kolektīvu. Daudzu gadu garumā Zentas Igolnieces vadībā ir strādājuši arī ilgstošie bezdarbnieki valstī noteiktajā algoto sabiedrisko darbu programmā.

Zenta Igolniece ir ne tikai profesionāle, godprātīgi un ar pašatdevi pilda savus darba pienākumus, viņa ir Preiļu novada un savas valsts patriote, politiski aktīva, savu patriotismu paužot ne tik daudz vārdos, cik savā darbā.

Zentu Igolnieci pašvaldības apbalvojumam izvirzīja SIA “Preiļu saimnieks”. Saskaņā ar Preiļu novada domes 2016. gada 30. jūnija noteikumiem „Par Preiļu novada domes apbalvojumiem un to piešķiršanas kārtību” domes deputāti lēma par apbalvojuma piešķiršanu.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 28.02.2019.