Latgales reģiona uzņēmēji tiekas Preiļos

22.02.2019.

12. februārī Preiļos norisinājās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Latgales reģiona nodaļas sadarbībā ar Preiļu novada Uzņēmējdarbības centru organizētais Latgales Biznesa kluba pasākums “Uzņēmēji tiekas Preiļos”.

Sarīkojuma ietvaros Latgales reģiona uzņēmējiem bija iespēja aplūkot vietējos Preiļu novada uzņēmumus – SIA “VS TEKS” un “Moto&Metal Nester Custom Art Gallery”. Tiekoties ar uzņēmumu pārstāvjiem, interesenti iepazinās ar uzņēmumu darbību un to pielietotajām tehnoloģijām.

Pasākuma turpinājumā norisinājās uzņēmēju un Preiļu pašvaldības pārstāvju diskusija par aktuālajiem jautājumiem uzņēmējdarbībā. Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda klātesošos iepazīstināja ar uzņēmējdarbības vidi novadā, informēja par aktuālajiem projektiem, kas vērsti uz jaunu darba vietu veidošanu, kā arī pastāstīja par pašvaldības sadarbību ar uzņēmējiem. Preiļu novada Uzņēmējdarbības konsultante Ineta Liepniece uzstājās ar prezentāciju, kurā pavēstīja par pašvaldības atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbības veicināšanai Preiļu novadā.

Dienas turpinājumā par uzņēmējiem aktuālām tēmām uzstājās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas pārstāve Lienīte Litavniece, Finanšu institūcijas “ALTUM” Latgales reģiona vadītāja Vita Pučka un AS “Citadele Banka” ekonomists Mārtiņš Āboliņš.

Preiļu novada Uzņēmējdarbības konsultante Ineta Liepniece uzver pasākuma nozīmīgumu: “Informācijas apmaiņa starp reģiona  uzņēmējiem, akcentu liekot uz Preiļu pašvaldības infrastruktūras projektiem, iespējams nākotnē var rezultēties ar investora ienākšanu pašvaldībā.”

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 22.02.2019.