Noslēgušās Preiļu novada BJSS jauno vieglatlētu sacensības “Mazā balva 2019”

22.02.2019.

19.februārī Preiļu 2. vidusskolas manēžā noslēdzās 3. posma Preiļu novada BJSS jauno vieglatlētu sacensības “Mazā balva”. Sacensībās piedalījās dalībnieki no Preiļu 1. pamatskolas, Preiļu 2. vidusskolas, Vārkavas vidusskolas, Riebiņu vidusskolas, Pelēču pamatskolas, Aglonas vidusskolas, Sīļukalna pamatskolas, Galēnu pamatskolas, Salas pamatskolas, Dravnieku pamatskolas.

Kopvērtējumā tika vērtēti 2 posmu labākie rezultāti un uzvarētāji tika apbalvoti ar kausiem un medaļām. Sacensībās tika uzlaboti 7 šo sacensību rekordi, par ko sportisti saņēma balvas. Sacensības notika divās vecuma grupās meitenēm un zēniem 7 disciplīnās: 60 m skrējienā, 60 m barjerskrējienā, 1000 m skrējienā, 1000 m sporta soļošanā, augstlēkšanā, tāllēkšanā, lodes grūšanā un 4x 1 aplis stafetes skrējienā.

Sacensību rekordus laboja vai atkārtoja :

D grupā- Beāte Cirša (Preiļu 1.psk.) – augstlēkšanā (125 cm)

D grupā – Megija Rumaka (Preiļu 1.psk.) – 60 m/b (11,5)

D grupā – Markuss Soms (Pelēču psk.) – lodes grūšanā (10m 47 cm)

D grupā – Franciska Liniņa (Preiļu 1.psk.) – 1000 m skrējienā (3min 50,0)

C grupā – Nikita Baikovs (Riebiņu vsk.) – 60m/b skrējienā (10,0)

C grupā – Sofja Kirillova (JE PVĢ) – 1000 m soļošanā (5min 19,6)

C grupā – Arturs Valters (Preiļu 1.psk.) – augstlēkšanā (145vm)

Uzvarētāji sacensību kopvērtējumā:

C grupā: 60 m – Arturs Valters, Džesika Sirotina 60 m barjerskrējienā – Nikita Baikovs, Enija Rumaka, 1000 m skrējienā – Aleks Upenieks, Liāna Barovska, 1000 m soļošanā – Ignats Vilcāns, Sofija Kirillova; tāllēkšanā – Nikita Baikovs,Džesika Sirotina; augstlēkšanā-Arturs Valters,Patrīcija Bitāne, lodes grūšanā – Rinalds Božis, Marta Beča.

D grupā: 60 m – Raivis Bogotais, Helena Jeļņikova, 60 m barjerskrējienā – Sandijs Baltgalvis, Megija Rumaka, 1000 m skrējienā – Mārtiņš Matisāns, Franciska Liniņa, 1000 m soļošanā – Reinis Lacs, Violeta Ivanova, tāllēkšanā – Iļja Volkovs, Megija Rumaka, augstlēkšanā – Markuss Soms, Beāte Cirša, lodes grūšanā – Markuss Soms, Angelina Kitajeva.

Paldies Preiļu, Vārkavas, Aglonas un Riebiņu novadiem, skolotājiem un treneriem par sacensību organizēšanu.

Žanna Kufina,
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktora vietniece izglītības jomā

Pēdējās izmaiņas: 22.02.2019.