Preiļu 2. vidusskolas komanda iesaistās projektā „Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ”

04.02.2019.

Preiļu 2. vidusskolas komanda – Žanna Ļebedeviča, direktores vietniece audzināšanas darbā, Vija Daukšte, latviešu valodas un literatūras skolotāja, Darina Piskunova un Marianna Kivriņa, 10. klases skolnieces, uzsāka dalību jauniešu integrācijas un pilsoniskās līdzdalības projektā „Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ”, ko īsteno IAC (Izglītības attīstības centrs) sadarbībā ar BRITISH COUNCIL pārstāvniecību Latvijā. Pirmais seminārs „Vērtības, iespējas un izaicinājumi daudzveidības kontekstā” notika Siguldā no 31. janvāra līdz 2. februārim.

Projekta ietvaros iepazinām dažādas tēmas: „Dizaina domāšanas pieeja”, „Kā netraucēt un palīdzēt skolēnam būt aktīvam”, „Mediji, atbildība un demokrātija”, ”Sapņo! Dari! Atkārto! Līdzdalības ietekme uz manu un mūsu turpmāko dzīvi” u.c.

Semināra laikā mācījāmies skatīties citādāk uz apkārt notiekošo. Turpmākos mēnešus būs intensīvs darbs, lai nestu iegūtās zināšanas, vēstījumu skolēniem, skolotājiem, vecākiem un citiem kopienas pārstāvjiem.

Liels paldies IAC projekta vadības komandai, par saturiski bagātajām, interesanti organizētajām nodarbībām un kopā būšanu.

Žanna Ļebedeviča,
direktores vietniece audzināšanas darbā

Pēdējās izmaiņas: 05.02.2019.