Jauniešu centrs “Četri” aicina uz diskusiju par jauniešu problēmjautājumiem

07.01.2019.

Preiļu novada Jauniešu centrs “ČETRI” un Preiļu pašvaldības Jaunatnes Konsultatīvā padome aicina Preiļu pašvaldības un valsts iestāžu speciālistus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus, kuri strādā ar jaunatni uz diskusiju, kurā tiks apspriesti darba ar jaunatni problēmjautājumi (atkarības, noziedzīgi nodarījumi, narkotisko vielu izplatīšanas mazināšana jaunatnes vidū u.c.) un to iespējamie risinājumi.

Tikšanās norisināsies 2019. gada 10. janvārī plkst. 15:00 Preiļu novada Jauniešu centrā “ČETRI”, Kārsavas ielā 4, Preiļos.

Diskusiju vadīs: Apmācību vadītāja, mentore, jauniešu trenere Lauma Žubule. Piedzīvojumu organizācijas “Lūzumpunkts” apmācību vadītāja. Strādā ar riska grupas jauniešiem. Mācību uzņēmuma “Cilvēkam” treniņu metožu veidotāja uzņēmumiem, skolotājiem un jauniešiem. Vada treniņus par sadarbību, radošumu motivāciju, stresa vadību, organizāciju kultūras uzlabošanu, refleksiju, emocionālo intelektu. Izcila pieredze darbā ar jauniešiem un komandu sadarbības jautājumos.

Sīkāka informācija un pieteikšanās: Santa Ancāne-Novikova, m.: 29327010, santa.ancane@preili.lv

Sagatavoja:
Jauniešu centra “ČETRI” vadītāja
Santa Ancāne-Novikova

Pēdējās izmaiņas: 11.01.2019.